Do startu biegu

Szukaj

Pacemakerzy 2017

W tym roku wszystkim tym, którzy będą chcieli pokonać magiczne bariery 40:00, 45:00, 50:00, 55:00 i 60:00 minut, pomocą służyć będą pacemakerzy, czyli doświadczeni biegacze, którzy z przymocowanymi do koszulek widocznymi balonikami pokonywać będą dystans biegu w równym tempie. Podążanie za nimi gwarantuje najbardziej optymalny wydatek energii pozwalający na osiągnięcie zakładanego czasu. To tyle z suchych faktów. Ten rok i pacemakerowanie będzie ukłonem dla miejscowych biegaczy, którzy często w cieniu, słońcu, śniegu, deszczu z górki i pod górkę po okolicznych drogach wylewają hektolitry potu. Jest to zupełnie nieprzypadkowa mieszanka szalonych biegaczy.

 

40:00

Marcin Gałązka

Biega odkąd pamięta;) W swoim dorobku życiowym posiada więcej zdobytych pucharów za wygrane zawody niż pozostała 4 pacemakerow startów w biegach na królewskim dystansie.

Aktualnie reprezentuje klub Victus Rębków. Jest Rekordzistą Powiatu w Maratonie i Mistrzem Polski w biegach górskich OSP na dystansie 10km.

Uwielbia biegać i każdą swoją wolną chwilę poświęca na treningi. Bieganie stanowi dla niego reset po pracy, od codzienności, od stresów, pozwala zbadać własne ograniczenia, wyzwolić endorfiny, które poprawiają samopoczucie.

Masz kłopot z utrzymaniem równego tempa podczas biegu? Planujesz pobiec 40 min? Zaprasza do siebie! Razem dacie radę dobiec do mety w założonym czasie!

Niektórzy twierdzą, że jest szybszy od Chucka Norrisa, ale My jesteśmy tego pewni!


 

 

45:00

Jarek Piłka

Twierdzi, że jest biegaczem amatorem, chociaż nie bardzo pasuje do tej definicji.

Ze świadomością nieubłaganie zbliżającej się czterdziestki i myślą, że lepiej zużywać się fizycznie niż na kanapie rdzewieć w 2013 założył na nogi buty treningowe.

Biega w barwach klubu Truchtacz.pl, miłośnik brydża i szachów. Finisher niezliczonej ilości biegów miejskich, jednak zawsze z uśmiechem i radością wspomina ukończenie Biegu Rzeźnika w 2015 oraz Biegu Rzeźnika Hardcore w 2016 roku. Zawsze pełen energii i zapału.

Przez 45minut będzie zasypywać was uwagami i podpowiedziami, a na mecie każdemu z osobna pogratuluje czasu!

Chodzą słuchy, że w tym roku również zamierza poczynić jakiś ultra maraton.


 

 

50:00

Piotrek Robakowski

Cichy i skromny nauczyciel matematyki, który w 2011 roku zadebiutował w biegu Avon Kontra Przemoc.

Od tamtej pory tylko zwiększa dystans i przyspiesza tempo biegu. Za nim dziesiątki biegów i tysiące przebiegniętych kilometrów. W 2016 zdobył Koronę Maratonów Polski!

W jego pracach domowych, zadaniach i na klasówkach nie przypadkowo pojawia się często liczba 42,195. Zapewne nie raz Dzieciaki i ich Rodzice wieczorami liczyli pochodne tej liczby, całkowali, mnożyli, dzielili lub otrzymywali ją, jako wynik równania z niewiadomą „x”.

Teraz poprowadzi Was z dokładnością do 4 miejsca po przecinku abyście spełnili swoje marzenia!

Niektórzy mówią, że po oficjalnym debiucie Piotrka, jako pacemakera nauczyciel W-Fu podał się do dymisji i od teraz będzie uczyć biologii.


 

 

 

55:00

Ania Górska

Ania przygodę życia z bieganiem rozpoczęła 6 lat temu, wtedy nie sądziła, że ten sport wciągnie ją aż tak bardzo.

Debiutem była 4 edycja Avon Kontra Przemoc w 2013 roku i od tej pory bierze czynny udział w różnego typu imprezach biegowych. W 2015 roku ukończyła swój pierwszy maraton i pomimo tego, że na mecie powiedziała: „nigdy więcej" rok później kolejny raz zmierzyła się z królewskim dystansem i ukończyła go z czasem 3:56:00 czego Wam w przyszłości życzy. W tym roku będzie debiutować w roli pacemakera, ale jako osoba pełna motywacji, zapału z pięknym uśmiechem doprowadzi Was do mety w założonym czasie. Będzie to dla niej wspaniałe doświadczenie i przygoda.

Niektórzy twierdzą, że już zaczęła przeszukiwać Internet, aby pobiegać w górach.


 

 

60:00

Dawid Masny

Urodził się w wieku 2 lat w Garwolinie. Całe życie spędził na nizinie Mazowieckiej i zapewne, dlatego jego pasją są ultra maratony górskie.

Przygodę z bieganiem rozpoczął w 2013 roku. Bardzo szybko zamienił asfalt na górskie szlaki. W 2016 roku okazał się najlepszym biegaczem ultra Powiatu Garwolińskiego. Ukończył 3 mordercze górskie biegi na dystansie powyżej 100km w tym najtrudniejszy bieg w Polsce poniżej 200km zajmując 18 miejsce.

Ci z Was, którzy zdecydują się złamać z nim magiczne 60:00 minut muszą być na mecie bardzo uważni, gotów jest przekonać Was, że to było dopiero pierwsze okrążenie.

Niektórzy mówią, że jego ulubionym miejsce w czasoprzestrzeni jest druga noc ultra maratonu na szczytach gór.