Biegówkowa masakrytyczna

Mam przyjemność poinformować, że nasi koledzy narciarze-biegacze nie próżnują i w związku z nadejściem długo oczekiwanej zimy ruszają z organizacją spotkań dla miłośników nart i biegania. Spotkania będą miały oczywiście charakter sportowo-towarzyski, a pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Miętnem. Poniżej ogłoszenie organizatora:

Dołączamy do akcji Towarzystwa Narciarskiego TN Biegówki, "Biegówkowa masakrytyczna" i organizujemy cykl niedzielnych spotkań na nartach biegowych w ciekawych miejscach naszego powiatu. Pierwsze, już 2 lutego w zabytkowym parku w  przy Zespole Szkół Rolniczych  w Miętnem. Organizator i sponsor Sklep Narciarski "Jotka sport" zapewnia: przygotowanie trasy ( urokliwa pętla wokół stawu i dworku ok. 1km), dla chętnych udział w zawodach na dyst. 2 - 10 okrążeń, po zawodach kiełbaska i gorąca herbata dla wszystkich. Najlepsi otrzymają oczywiście medale.

Zawody narciarskie odbędą się na nowej trasie biegowej w Zabytkowym Parku przy dworku w Miętnem w dniu 2.02.2014. godz 11.30. 

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w tygodniu do godz. 17, a w sobotę do 14 w sklepie narciarskim JotkaSport przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 7.