Sprawy organizacyjne

Trochę spraw organizacyjnych nam się nazbierało w ostatnim czasie:

  • Kolega Truchtacz wywalczył dla nas 30% zniżki przy zakupie Graminów. Ofertę należy sprawdzić na stronie www.garmin.pl i od ceny podanej przez producenta odjąć wspomniany rabat. Ceny są w Euro więc pozostaje jeszcze kwestia kursu po jakim będzie to przeliczone, ale tego dowiemy się później. Moim zdaniem w grę wchodzą 4 modele Garminów które wymieniam poniżej, dokładny opis sprzętu mogę przesłać na maila. Zamówienia zbieram tylko do końca tego tygodnia (09.02.2014).

  • Zbliża się bal Mistrzów Sportu (15.02.2014) organizowany po raz drugi w restauracji Sulbin. Byłoby świetnie gdyby zebrała się grupa członków naszego klubu, tak by można było zarezerwować jakiś stolik. Musimy się zorganizować do końca tego tygodnia, cena od pary 290zł, więcej informacji znajdziecie w zakładce FORUM.
  • Prezes Michał ma jeszcze na zbyciu kilka albumów "Pasja Biegania" Wasyla - ostatnie wydanie. Bardzo promocyjna cena 40zł (ok 90zł na allegro). Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się bezpośrednio do Michała.
  • Przypominam, że 31.03.2014 upływa termin wpłacania składek na konto Truchtacza, tak jak w latach ubiegłych wynoszą one 10zł - kobiety i 50zł mężczyźni.