Wyniki pierwszych zawodów cyklu III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, zapraszamy na kolejne zawody już w maju.

link do zdjęć zrobionych przez Justynę Dybcio

https://plus.google.com/u/0/photos/107223553130610960122/albums/5999578647733549729?authkey=CJ7WscP57YXKuwE







msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:01.89 PAWEŁ WYSOCKI D1M 1
2 00:02:04.62 MIKOŁAJ NOWICKI D1M 2
3 00:02:08.78 DAWID BONDARA D1M 3
4 00:02:09.18 KAROLINA GŁOWALA D1K 1
5 00:02:09.98 NADIA STARĘGA D1K 2
6 00:02:13.42 KLAUDIA MAJEWSKA D1K 3
7 00:02:15.20 TOMASZ METERA D1M 4
8 00:02:18.54 IGOR BOGUSZ D1M 5
9 00:02:19.48 ZOSIA ZIÓŁEK D1K 4
10 00:02:20.42 JESSICA WIŚNIEWSKA D1K 5
11 00:02:23.96 MAŁGORZATA KOPIK D1K 6
12 00:02:25.65 MARCIN SIKORA D1M 6
13 00:02:27.31 IZABELA ROBAKOWSKA D1K 7
14 00:02:28.86 JULIA PARZYSZEK D1K 8
15 00:02:30.29 KAROL TEPEREK D1M 7
16 00:02:38.92 HUBERT SZANIAWSKI D1M 8
17 00:02:44.82 MAGDA METERA D1K 9
18 00:02:52.68 MARYSIA ZIÓŁEK D1K 10






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:20.54 JACEK FEBERT D2M 1
2 00:02:26.32 BARTEK GŁOWALA D2M 2
3 00:02:50.59 BARTEK GROMUŁ D2M 3
4 00:02:53.04 KACPER SALAMOŃCZYK D2M 4
5 00:02:57.06 JULIA NOWICKA D2K 1
6 00:03:06.67 ALICJA POSZYTEK D2K 2
7 00:03:07.90 NATALIA TEPEREK D2K 3
8 00:03:59.09 MAJA SALAMOŃCZYK D2K 4






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:11.06 SZYMON POSZYTEK D3M 1
2 00:02:12.42 ASIA LATUSZEK D3K 1
3 00:02:14.00 KAROL WILCZEK D3M 2
4 00:02:14.43 DOMINIK KOWALCZYK D3M 3
5 00:02:14.90 AGATA SZANIAWSKA D3K 2
6 00:02:27.12 DOMINIKA STARĘGA D3K 3
7 00:02:27.70 OLA KOPIK D3K 4
8 00:02:44.71 OLIWIA CZERNELEWSKA D3K 5






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:05:02.03 PAWEŁ MIKULSKI D4M 1
2 00:05:08.07 JAKUB ZADROŻNY D4M 2
3 00:05:09.84 FILIP POSZYTEK D4M 3
4 00:05:10.39 KASIA LATUSZEK D4K 1
5 00:05:11.31 KLAUDA GAŁĄZKA D4K 2
6 00:05:42.04 PIOTR MAZUR D4M 4
7 00:05:48.43 GRZEGORZ FEBERT D4M 5
8 00:05:52.54 FILIP RĘKAWEK D4M 6
9 00:06:42.71 ERYK WIŚNIEWSKI D4M 7
10 00:07:03.15 MACIEJ NOWICKI D4M 8
11 00:08:02.04 SYLWIA MAJEWSKA D4K 3





msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:22:22.14 ROBERT GŁOWALA M16+ 1  
2 00:22:28.71 JAKUB OSUCH M16+ 2  
3 00:23:01.11 ŁUKASZ ŚWIESIULSKI M16+ 3  
4 00:24:01.06 ROBERT ŚWIECAK M16+ 4  
5 00:25:11.45 ŁUKASZ SZYMBORSKI M16+ 5  
6 00:26:52.43 MATEUSZ KLAWIŃSKI M16+ 6 ZSP 2 GARWOLIN
7 00:27:09.98 BARTŁOMIEJ GARNEK M16+ 7  
8 00:27:12.51 PAWEŁ SEREMAK M16+ 8  
9 00:27:34.42 JAROSŁAW LATUSZEK M16+ 9  
10 00:28:02.06 MAREK PARZYSZEK M16+ 10  
11 00:28:35.67 JAROSŁAW PIŁKA M16+ 11  
12 00:28:38.17 MIROSŁAW KAJAK M50+ 1  
13 00:28:42.42 GRZEGORZ POSZYTEK M16+ 12  
14 00:28:42.79 MARIUSZ WIELGOSZ M16+ 13  
15 00:28:45.57 SYLWIA GŁOWALA K16+ 1  
16 00:29:40.87 MATEUSZ DOMAŃSKI M16+ 14 ZSP 2 GARWOLIN
17 00:29:49.32 ADAM PIÓRKOWSKI M16+ 15  
18 00:30:28.00 AGATA ZBOINA K16+ 2  
19 00:30:36.96 EMILIA MAZEK K16+ 3  
20 00:32:11.34 MARIUSZ KUSIO M16+ 17  
21 00:32:20.43 EDYTA MIKULSKA K16+ 4  
22 00:34:26.04 AGNIESZKA LATUSZEK K16+ 5  
23 00:34:49.98 MIROSŁAW NOWICKI M16+ 18  
24 00:35:20.09 MONIKA KĘDZIOREK K16+ 6  
25 00:35:28.81 JAROSŁAW CZYŻKOWSKI M16+ 18  
26 00:35:46.31 DANIEL MAJEWSKI M16+ 20  
27 00:37:07.23 RAFAŁ SZAREK M16+ 21  
28 00:37:15.75 DANIEL KAJAK M16+ 22  
29 00:37:16.17 SŁAWOMIR ZAJĄC M16+ 23  
30 00:37:45.75 DOMINIKA PRACZ K16+ 7  
31 00:37:53.54 PIOTR PAWLIK M16+ 24  
32 00:38:00.36 KACPER BŁAŻEJCZYK M16+ 25  
33 00:38:22.29 MAGDALENA SEREMAK K16+ 8  
34 00:38:24.86 KAROLINA BONDEL K16+ 9  
35 00:38:49.84 KINGA KOPIK K16+ 10  
36 00:39:51.15 AGATA KEMPKA K16+ 11  
37 00:42:41.17 MARTA MICHALCZYK K16+ 12  
38 00:42:41.56 ALEKSANDRA GRĘZIAK K16+ 13  
39 00:42:43.15 EWA GRĘZIAK K16+ 14  
40 00:44:11.70 AGNIESZKA CZYŻKOWSKA K16+ 15  
41 00:48:34.75 IRENEUSZ PAPROCKI M50+ 2  
42 00:49:00.95 KAROLINA KOZAK K16+ 16