Zebranie Zarządu

Dziś wieczorem odbyło się zebranie Zarządu Klubu więc spieszę przekazać Wam nasze przemyślenia dotyczące planów i pomysłów na najbliższy rok.

  • Bieg AkP - w zasadzie bez zmian, musimy jedynie zrobić nowy atest dla tasy która zostaje po straremu, czyli START/META będzie na moście. Byłoby dobrze gdyby udało się zlikwidować nawrotkę przy szpitalu.
  • Składki zostają bez zmian, a więc 50zł mężczyźni i 10zł kobiety - wszystko płatne PRZELEWEM, dane w zakładce KONTO. Składki płacimy do końca marca.
  • Nie planujemy dofinansowania sprzętu sportowego, ale chcemy zorganizować duży wyjazd integracyjny dla Truchtaczy. Wstępnie rozmawialiśmy o Mazurach i udziale w biegu Maraton Mazury lub biegu towarzyszącym na 10km. Termin 13 czerwca 2015. Czekam na Wasze opinie na FORUM.

www.maratonmazury.pl

  • Zostaliśmy poproszeni o organizację biegu na ścieżce ekologicznej, bieg ma się odbyć 3 maja i przewidywane dystanse to 5km i 10km. Będziemy rozmawiali ze Starostwem o zmianie terminu, ponieważ nakłada się on z innym lokalnym bieganiem z Sobolewa do Łaskarzewa.
  • W przyszłym roku będziemy chcieli na przełomie lutego i marca zorganizować w ewelińskim lesie bieg z serii TROPEM WILCZYM.

Bardzo liczę na otwarta dyskusję na wszystkie wymienione wyżej tematy na naszym FORUM.

Marcin