EKIDEN 2012 Sticky

Mamy historyczny winik, drużyna Truchtacz.pl zajęła doskonałe 5 miejsce w zawodach drużynowych Accreo Ekiden. W sumie w całej imprezie wystartowało 404 zespołów. II drużyna Truchtacz.pl pobiegła na miarę swoich możliwości i ostatecznie zajęła dobre 80 miejsce. W zakładce Galeria znajdziecie zdjęcia z tej imprezy.

I GRAND PRIX Ziemi Garwolińskiej, wyniki II biegu rozgrywanego w ramach akcji Polska Biega Sticky

Następna szansa by pobiegać w Garwolinie już za 2 tygodnie 3 czerwca 2012

Można już się zapisać przez internet, link poniżej

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=512 

Wszyscy którzy w ten sposób się zapiszą, przed zawodami będą musieli tylko odebrać nr startowy, bez podawania swoich danych i stania w kolejce. Zapisy internetowe znacznie usprawniają organizację biegu - zachęcamy!!!

Link do zdjęć z imprezy biegowej

https://picasaweb.google.com/114579028651373013610/PolskaBiegaGarwolin20Maja2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPaI0f2Nrsq_iAE&feat=directlink 

 

Praga Maraton 2012 Sticky

Pogoda i atmosfera biegowego święta w Pradze sprawiły, że Truchtacze wracają z nowymi życiówkami. Gratulujemy!!!

Zapraszam również do przeczytania mojej relacji z Hannover Marathon, który znajdziecie w zakładce BLOGI.

Marcin

I GRAND PRIX Ziemi Garwolińskiej Sticky

Ruszyły zapisy do drugiego biegu, który odbędzie się w ramach I Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.
Zapisać można się klikając w poniższy link

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=500

Zawody rozegrane zostaną 20 maja 2012r.
Zaczynamy od biegów dzieci od godz. 15.00. Bieg główny godz. 16.00

Zachęcam wszystkich do zapisywania się poprzez wskazany portal i nie odkładanie tego do dnia zawodów. To znacznie ułatwi pracę organizatorów.
Zapisy internetowe zostaną zamknięte w sobotę 19.05.2012 o godz.18.00.

Marcin Szyszka

Truchtacze w barwach drużyny Avon w 10 Run Toruń Sticky

52 GRZEGORZ PAŁYSA 1981 AVON GARWOLIN 00:41:43
74 ŁUKASZ SZYMBORSKI 1984 AVON RĘBKÓW 00:42:45
248 JUSTYNA KALIŃSKA 1981 AVON GARWOLIN 00:51:21

III Bieg Raszyński Sticky

39 LATUSZEK MICHAŁ GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:40:38
61 WODER OLAF GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:42:48
67 LATUSZEK JAROSŁAW GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:43:01
203 316 LATUSZEK KRZYSZTOF MIĘTNE TRUCHTACZ.PL 00:49:47
290 NOWICKI MIROSŁAW GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:54:24
311 LATUSZEK AGNIESZKA GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:55:46
380 WIELGOSZ MICHAŁ GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:59:55

IV Bieg dookoła ZOO Sticky

1 GAŁĄZKA Marcin RĘBKÓW AVON 00:32:36
105 MIKULSKI Robert WARSZAWA TRUCHTACZ.PL 00:43:23
107 MIKULSKI Grzegorz GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:43:25
137 KAJAK Mirosław GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 00:44:39
209 KALBARCZYK Ireneusz WOLA ROWSKA TRUCHTACZ.PL 00:47:12
824 KAJAK Daniel GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 01:06:59
883 KAJAK Anna Maria GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 01:12:11

Truchtacze w Cracovia Maraton 2012 Sticky

 

Zapraszam również do przeczytania mojej relacji z maratonu z Łodzi, tekst i zdjęcia w zakładce BLOGI.

 

"AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie" 2012 Zapisy do III edycji Sticky

Został uruchomiony moduł zapisów do III edycji na stronie biegu

http://bieg.truchtacz.pl

Limit uczestników w biegu głównym: 600 osób.

Wyniki pierwszego biegu I Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

 Bieg główny




miejsce imię nazwisko kat wiekowa czas   kobiety open          
1 Marcin Gałązka M16+ 0:24:07   1 Sylwia Głowala K16+ 0:31:18    
2 Robert Głowala M16+ 0:24:09   2 Emilia Mazek K16+ 0:32:38    
3 Michał Jaworski M16+ 0:24:16   3 Małgorzata Wojciechowska K16+ 0:37:38    
4 Marcin Soszka M16+ 0:24:47                
5 Dominik Szostak M16+ 0:24:58   mężczyźni open          
6 Sławomir Szostak M16+ 0:25:00   1 Marcin Gałązka M16+ 0:24:07 Wilga Garwolin  
7 Łukasz Świesiulski M16+ 0:25:03   2 Robert Głowala M16+ 0:24:09 Wilga Garwolin  
8 Arkadiusz Wąsik M16+ 0:26:21   3 Michał Jaworski M16+ 0:24:16 Pogoń Siedlce  
9 Michał Latuszek M16+ 0:26:34                
10 Tomasz Bieńko M16+ 0:26:37   kategoria 50+          
11 Paweł Kurach M16+ 0:27:10   1 Stanisław Zadrożny M50+ 0:39:30    
12 Sylwester Wojda M16+ 0:27:20   2 Ireneusz Paprocki M50+ 3 okrążenia    
13 Grzegorz Pałysa M16+ 0:27:56                
14 Łukasz Zadrożny M16+ 0:28:44                
15 Michał Mucha M16+ 0:28:53                
16 Bartłomiej Garnek M16+ 0:29:00                
17 Piotr Wojciechowski M16+ 0:29:11                
18 Filip Żak M16+ 0:29:48                
19 Piotr Wągrodzki M16+ 0:30:59                
20 Łukasz Mucha M16+ 0:31:11                
21 Sylwia Głowala K16+ 0:31:18                
22 Grzegorz Mikulski M16+ 0:31:31                
23 Kamil Mikulski M16+ 0:32:08                
24 Emilia Mazek K16+ 0:32:38                
25 Witold Wawer M16+ 0:32:48                
26 Łukasz Sitnik M16+ 0:32:54                
27 Damian Zając M16+ 0:33:15                
28 Artur Rękawek M16+ 0:33:21                
29 Łukasz Sieradzki M16+ 0:33:32                
30 Adrian Kępka M16+ 0:34:15                
31 Mirosław Zalewski M16+ 0:34:19                
32 Krzysztof Przybysz M16+ 0:34:34                
33 Patryk Matysek M16+ 0:34:50                
34 Piotr Moch M16+ 0:35:03                
35 Paweł Tymirski M16+ 0:35:56                
36 Małgorzata Wojciechowska K16+ 0:37:38                
37 Norbert Wilbik M16+ 0:38:14                
38 Stanisław Zadrożny M50+ 0:39:30                
39 Paweł Żak M16+ 0:42:09                
40 Monika Szyszka K16+ 0:42:22                
41 Agnieszka Czajka K16+ 0:43:38                
42 Ireneusz Paprocki M50+ 3 okrążenia                

 Dzieci

 


bieg na dystansie 650m         bieg na dystansie 1380m        
miejsce Nazwisko Imię wiek płeć kategoria   miejsce Nazwisko Imię wiek płeć kategoria czas
1 Maksymilian Wysocki 2002 m D2M   1 Dawid Samulak 1998 m D4M 00:05:00
2 Joanna Latuszek 2003 k D2K   2 Damian Papiernik 1999 m D4M 00:05:04
3 Ola Kopik 2003 k D2K   3 Mikołaj Kowalski 1999 m D4M 00:05:07
4 Jan Wojciechowski 2005 m D1M   4 Konrad Wojda 1999 m D4M 00:05:20
5 Oliwia Jędrzejewska 2006 k D1K   5 Mateusz Małkiewicz 1999 m D4M 00:05:34
6 Alicja Ekiert 2006 k D1K   6 Szymon Szostak 1999 m D4M 00:05:38
              7 Patryk Zięcina 1999 m D4M 00:05:40
              8 Mateusz Rudzki 1998 m D4M 00:06:10
              9 Konrad Kalinowski 2000 m D3M 00:06:15
              10 Franciszek Wysocki 2000 m D3M 00:06:20
              11 Natalia Wojciechowska 2000 k D3K 00:06:45
              12 Izabela Lech 2000 k D3K 00:07:23
              13 Dominik Wójcik 2000 m D3M 00:07:26
              14 Natalia Makulec 1999 k D4K 00:07:33
              15 Dominika Ragus 1999 k D4K 00:07:45
              16 Dominika Szyszka 1997 k D4K 00:07:48
              17 Małgorzata Dziubak 1999 k D4K 00:07:52
              18 Alicja Szyszka 2000 k D3K 00:08:00
                           
                           
  Dyplomy w kategoriach wiekowych                  
  2005-                        
1 Jan Wojciechowski 2005 m D1M                
2 Oliwia Jędrzejewska 2006 k D1K                
3 Alicja Ekiert 2006 k D1K                
  2002-2004                      
1 Maksymilian Wysocki 2002 m D2M                
2 Joanna Latuszek 2003 k D2K                
3 Ola Kopik 2003 k D2K                
  2000-2001 dziewczynki                    
1 Natalia Wojciechowska 2000 k D3K                
2 Izabela Lech 2000 k D3K                
3 Alicja Szyszka 2000 k D3K                
  2000-2001 chłopcy                      
1 Konrad Kalinowski 2000 m D3M                
2 Franciszek Wysocki 2000 m D3M                
3 Dominik Wójcik 2000 m D3M                
  1997-1999 dziewczynki                    
1 Natalia Makulec 1999 k D4K                
2 Dominika Ragus 1999 k D4K                
3 Dominika Szyszka 1997 k D4K                
  1997-1999 chłopcy                      
1 Dawid Samulak 1998 m D4M                
2 Damian Papiernik 1999 m D4M                
3 Mikołaj Kowalski 1999 m D4M                

 

 

 

 

Strony

Subscribe to Truchtacz.pl RSS