V edycja biegu Avon kontra przemoc za nami Sticky

Drodzy Truchtacze, w imieniu Michała i swoim bardzo serdecznie dziękujemy za waszą obecność i pomoc. To były bardzo intensywne dni dla nas wszystkich, ale też i wielka przyjemność wspólnej pracy. Powoli ale systematycznie stajemy się mistrzami, wczoraj przekonaliśmy się, że dotyczy to nie tylko biegania smiley.

Marcin

Wyniki drugich zawodów w ramach III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie, wspólne bieganie i kibicowanie. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i zobaczymy się już wkrótce podczas biegu Avon kontra przemoc i kolejnych biegów rozgrywanych w ramach Grand Prix. Szczególnie cieszy nas rosnące grono najmłodszych biegaczy, gratulujemy rodzicom dzielnych pociech (nikt dzisiaj nie płakał smiley) a dzieciom wspaniałych rodziców, którzy wiedzą jak ważny jest ruch dla młodych ludzi.

Poniżej znajdziecie wyniki dzisiejszych biegów i link do zdjęć z dzisiejszej imprezy, w zakładce GRAND PRIX zamieszczę wkrótce łączne wyniki z dwóch pierwszych biegów tegorocznej edycji GP.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym osiągniętych dziś wyników!!!

zdjęcia Justyny Dybcio https://plus.google.com/u/0/photos/107223553130610960122/albums/6015070498857203841

III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej - Polska biega 18.05.2014 Sticky

Zapraszamy do zapisów internetowych:

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1227

Więcej informacji znajdziecie w zakładce GRAND PRIX

 

 

Maratończykiem być! Sticky

Michał, Mirek, nie wiem czy to już do Was dotarło, wielkie gratulacje - jesteście MARATOŃCZYKAMI. Piękny debiut na jednej z najtrudniejszych tras w Polsce.

392 PRZYBYSZ KRZYSZTOF MIASTKÓW KOŚCIELNYTRUCHTACZ.PL 04:25:05

563 WIELGOSZ MICHAŁ GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 05:09:02

591 NOWICKI MIROSŁAW GARWOLIN TRUCHTACZ.PL 05:27:24

Rezultaty Truchtaczy Sticky

Sypnęło ostatnio świetnymi rezultatami Truchtaczy, nic dziwnego, zimę przepracowaliśmy przecież solidnie. Zaskakująca jest jednak skala progresu, wygląda to tak jakby wszystkie nasze biegi odbywały się z góry na dół :)

26.04.2014 Biegi górskie w Szczawnicy Wielka Prehyba dystans ok 42km

40 JAKUB BŁĘDOWSKI WOLA RĘBKOWSKA TRUCHTACZ.PL 05:06:43

26.04.2014 Bieg do okoła ZOO

36 KAJAK Mirosław (591) Truchtacz.pl M50-2 0:39:43
71 PIŁKA Jarosław (601) Truchtacz.pl M30-32 0:42:04

02.05.2014 II Bieg Flagi

124 WIELGOSZ FILIP 62 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M20 \ 43  0:42:51
380 TUREK ANNA 278 WARSZAWA TRUCHTACZ.PL K20 \ 23  0:51:26
 
04.05.2014 II Bieg Wojciechowy w Serocku
 
38 Makulec Marcin Warszawa TRUCHTACZ.PL     00:42:53
 
Wielkie gratulacje dla wszystkich

TRIATHLON GARWOLIŃSKI wyniki Sticky

Strona II edycji Triathlonu Garwolińskiego znajduje się tu:

http://csik.garwolin.pl/triathlon-garwolinski/

 

Link do zdjęć Justyny Dybcio

https://plus.google.com/photos/107223553130610960122/albums/6009844310240539569











                      pływanie msc msc
nr         pływanie msc rower pływanie + msc bieg  + rower open k/m
startowy imię nazwisko k/m tor 500m po pływaniu 30km rower po rowerze 7km  + bieg triatlon triatlon
                           
5 Paweł Janiak m 3 00:08:17 5 00:49:38 00:57:55 1 00:27:02 01:24:57 1 1
9 Michał Łubian m 3 00:09:34 9 00:48:33 00:58:07 2 00:30:34 01:28:41 2 2
6 Cezary Gwizdała m 4 00:08:34 6 00:53:24 01:01:58 4 00:29:30 01:31:28 3 3
1 Kamil Zieliński m 4 00:06:38 1 01:00:20 01:06:58 6 00:33:23 01:40:21 4 4
12 Witold Wawer m 6 00:10:44 12 00:56:34 01:07:18 7 00:34:29 01:41:47 5 5
21 Olaf Woder m 2 00:12:17 21 00:59:48 01:12:05 11 00:30:13 01:42:18 6 6
11 Paweł Barszczewicz m 1 00:10:20 11 00:54:46 01:05:06 5 00:37:29 01:42:35 7 7
10 Jakub Sowiński m 5 00:09:35 10 00:59:15 01:08:50 9 00:34:23 01:43:13 8 8
4 Sabrina Staniewska k 4 00:07:33 4 00:53:47 01:01:20 3 00:42:55 01:44:15 9 1
13 Robert Janiszek m 3 00:11:02 13 00:56:31 01:07:33 8 00:38:43 01:46:16 10 9
18 Michał Latuszek m 3 00:11:47 18 01:04:43 01:16:30 18 00:32:30 01:49:00 11 10
8 Adrianna Misiorska k 5 00:09:30 8 01:00:45 01:10:15 10 00:39:05 01:49:20 12 2
16 Dawid Masny m 5 00:11:30 16 01:07:06 01:18:36 22 00:32:50 01:51:26 13 11
7 Piotr Mucha m 3 00:08:54 7 01:08:05 01:16:59 19 00:34:43 01:51:42 14 12
22 Krystian Jończyk m 5 00:12:20 22 00:59:45 01:12:05 12 00:39:52 01:51:57 15 13
15 Monika Politowska k 2 00:11:26 15 01:04:47 01:16:13 17 00:36:45 01:52:58 16 3
20 Sylwia Stoń k 5 00:12:12 20 01:02:38 01:14:50 14 00:39:03 01:53:53 17 4
24 Izabela Mucha k 6 00:12:46 24 01:04:16 01:17:02 20 00:37:09 01:54:11 18 5
2 Filip Mianowski m 4 00:06:55 2 01:06:52 01:13:47 13 00:43:09 01:56:56 19 14
27 Rafał Szarek m 6 00:13:49 27 01:01:55 01:15:44 16 00:41:32 01:57:16 20 15
17 Bogusław Jacak m 1 00:11:46 17 01:03:35 01:15:21 15 00:42:38 01:57:59 21 16
3 Maria Zielińska k 4 00:07:21 3 01:11:08 01:18:29 21 00:40:11 01:58:40 22 6
26 Paweł Miszkurka m 1 00:13:35 26 01:09:30 01:23:05 24 00:46:42 02:09:47 23 17
19 Paweł Makulec m 1 00:12:09 19 01:10:18 01:22:27 23 00:49:16 02:11:43 24 18
25 Kazimierz Jacak m 6 00:13:30 25 01:10:24 01:23:54 25 00:52:54 02:16:48 25 19
14 Agnieszka Przybysz k 2 00:11:20 14 01:23:28 01:34:48 27 00:51:45 02:26:33 26 7
23 Katarzyna Przybysz k 2 00:12:39 23 01:22:08 01:34:47 26 00:51:46 02:26:33 27 8

 

Orlen Warsaw Marathon Sticky









  ORLEN WARSAW MARATHON 2014
Miej. Nazwisko Imię   M/Kat 10km 21,1km 42,195km
377 WODER Olaf Truchtacz.pl 151 00:44:01 01:32:30 03:10:23
445 SZYSZKA Sebastian Truchtacz.pl 114 00:45:07 01:34:24 03:12:48
788 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl 59 00:48:01 01:40:09 03:22:44
1057 EKIERT Mariusz Truchtacz.pl 279 00:49:58 01:44:27 03:29:29
3101 PRZYBYSZ Krzysztof Truchtacz.pl 613 00:52:14 01:49:52 04:02:38
3283 PIÓRKOWSKI Adam Truchtacz.pl 1262 00:54:59 01:56:15 04:07:18
4237 PIĘTKA Krzysztof Truchtacz.pl 1091 00:55:00 01:58:12 04:25:22
4325 ŁUBIAN Michał Truchtacz.pl 1580 00:57:02 02:04:50 04:25:11
4650 KOWALSKI Tomasz Truchtacz.pl 1198 00:58:48 02:05:11 04:35:38
5298 RĘKAWEK Artur Truchtacz.pl 1343 00:50:40 01:48:28 04:58:39
  BIEG NA 10 KM
Miej. Nazwisko imię   K/M M/Kat 5km 10km
364 PARZYSZEK Marek Truchtacz.pl 334 334 0:20:32(299) 00:41:57
612 MAKULEC Marcin Truchtacz.pl 565 565 0:22:27(661) 00:44:12
654 WIELGOSZ Filip Truchtacz.pl 600 600 0:23:03(859) 00:44:27
670 PIŁKA Jarosław Truchtacz.pl 616 616 0:23:02(855) 00:44:30
3470 TUREK Anna Truchtacz.pl 454 454 0:27:15(3522) 00:53:26
3484 DYBCIO Justyna Truchtacz.pl 458 458 0:27:16(3536) 00:53:28
5685 SZYSZKA Monika Truchtacz.pl 1207 1207 0:30:15(6032) 00:58:43
6369 BENN Paulina Truchtacz.pl 1541 1541 0:30:16(6053) 01:00:34
8206 PUŁA Jacek Truchtacz.pl 5585 5585 0:35:30(8375) 01:09:16

 

Wyniki pierwszych zawodów cyklu III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, zapraszamy na kolejne zawody już w maju.

link do zdjęć zrobionych przez Justynę Dybcio

https://plus.google.com/u/0/photos/107223553130610960122/albums/5999578647733549729?authkey=CJ7WscP57YXKuwE







msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:01.89 PAWEŁ WYSOCKI D1M 1
2 00:02:04.62 MIKOŁAJ NOWICKI D1M 2
3 00:02:08.78 DAWID BONDARA D1M 3
4 00:02:09.18 KAROLINA GŁOWALA D1K 1
5 00:02:09.98 NADIA STARĘGA D1K 2
6 00:02:13.42 KLAUDIA MAJEWSKA D1K 3
7 00:02:15.20 TOMASZ METERA D1M 4
8 00:02:18.54 IGOR BOGUSZ D1M 5
9 00:02:19.48 ZOSIA ZIÓŁEK D1K 4
10 00:02:20.42 JESSICA WIŚNIEWSKA D1K 5
11 00:02:23.96 MAŁGORZATA KOPIK D1K 6
12 00:02:25.65 MARCIN SIKORA D1M 6
13 00:02:27.31 IZABELA ROBAKOWSKA D1K 7
14 00:02:28.86 JULIA PARZYSZEK D1K 8
15 00:02:30.29 KAROL TEPEREK D1M 7
16 00:02:38.92 HUBERT SZANIAWSKI D1M 8
17 00:02:44.82 MAGDA METERA D1K 9
18 00:02:52.68 MARYSIA ZIÓŁEK D1K 10






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:20.54 JACEK FEBERT D2M 1
2 00:02:26.32 BARTEK GŁOWALA D2M 2
3 00:02:50.59 BARTEK GROMUŁ D2M 3
4 00:02:53.04 KACPER SALAMOŃCZYK D2M 4
5 00:02:57.06 JULIA NOWICKA D2K 1
6 00:03:06.67 ALICJA POSZYTEK D2K 2
7 00:03:07.90 NATALIA TEPEREK D2K 3
8 00:03:59.09 MAJA SALAMOŃCZYK D2K 4






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:02:11.06 SZYMON POSZYTEK D3M 1
2 00:02:12.42 ASIA LATUSZEK D3K 1
3 00:02:14.00 KAROL WILCZEK D3M 2
4 00:02:14.43 DOMINIK KOWALCZYK D3M 3
5 00:02:14.90 AGATA SZANIAWSKA D3K 2
6 00:02:27.12 DOMINIKA STARĘGA D3K 3
7 00:02:27.70 OLA KOPIK D3K 4
8 00:02:44.71 OLIWIA CZERNELEWSKA D3K 5






msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:05:02.03 PAWEŁ MIKULSKI D4M 1
2 00:05:08.07 JAKUB ZADROŻNY D4M 2
3 00:05:09.84 FILIP POSZYTEK D4M 3
4 00:05:10.39 KASIA LATUSZEK D4K 1
5 00:05:11.31 KLAUDA GAŁĄZKA D4K 2
6 00:05:42.04 PIOTR MAZUR D4M 4
7 00:05:48.43 GRZEGORZ FEBERT D4M 5
8 00:05:52.54 FILIP RĘKAWEK D4M 6
9 00:06:42.71 ERYK WIŚNIEWSKI D4M 7
10 00:07:03.15 MACIEJ NOWICKI D4M 8
11 00:08:02.04 SYLWIA MAJEWSKA D4K 3





msc czas imię nazwisko kat. msc w kat
1 00:22:22.14 ROBERT GŁOWALA M16+ 1  
2 00:22:28.71 JAKUB OSUCH M16+ 2  
3 00:23:01.11 ŁUKASZ ŚWIESIULSKI M16+ 3  
4 00:24:01.06 ROBERT ŚWIECAK M16+ 4  
5 00:25:11.45 ŁUKASZ SZYMBORSKI M16+ 5  
6 00:26:52.43 MATEUSZ KLAWIŃSKI M16+ 6 ZSP 2 GARWOLIN
7 00:27:09.98 BARTŁOMIEJ GARNEK M16+ 7  
8 00:27:12.51 PAWEŁ SEREMAK M16+ 8  
9 00:27:34.42 JAROSŁAW LATUSZEK M16+ 9  
10 00:28:02.06 MAREK PARZYSZEK M16+ 10  
11 00:28:35.67 JAROSŁAW PIŁKA M16+ 11  
12 00:28:38.17 MIROSŁAW KAJAK M50+ 1  
13 00:28:42.42 GRZEGORZ POSZYTEK M16+ 12  
14 00:28:42.79 MARIUSZ WIELGOSZ M16+ 13  
15 00:28:45.57 SYLWIA GŁOWALA K16+ 1  
16 00:29:40.87 MATEUSZ DOMAŃSKI M16+ 14 ZSP 2 GARWOLIN
17 00:29:49.32 ADAM PIÓRKOWSKI M16+ 15  
18 00:30:28.00 AGATA ZBOINA K16+ 2  
19 00:30:36.96 EMILIA MAZEK K16+ 3  
20 00:32:11.34 MARIUSZ KUSIO M16+ 17  
21 00:32:20.43 EDYTA MIKULSKA K16+ 4  
22 00:34:26.04 AGNIESZKA LATUSZEK K16+ 5  
23 00:34:49.98 MIROSŁAW NOWICKI M16+ 18  
24 00:35:20.09 MONIKA KĘDZIOREK K16+ 6  
25 00:35:28.81 JAROSŁAW CZYŻKOWSKI M16+ 18  
26 00:35:46.31 DANIEL MAJEWSKI M16+ 20  
27 00:37:07.23 RAFAŁ SZAREK M16+ 21  
28 00:37:15.75 DANIEL KAJAK M16+ 22  
29 00:37:16.17 SŁAWOMIR ZAJĄC M16+ 23  
30 00:37:45.75 DOMINIKA PRACZ K16+ 7  
31 00:37:53.54 PIOTR PAWLIK M16+ 24  
32 00:38:00.36 KACPER BŁAŻEJCZYK M16+ 25  
33 00:38:22.29 MAGDALENA SEREMAK K16+ 8  
34 00:38:24.86 KAROLINA BONDEL K16+ 9  
35 00:38:49.84 KINGA KOPIK K16+ 10  
36 00:39:51.15 AGATA KEMPKA K16+ 11  
37 00:42:41.17 MARTA MICHALCZYK K16+ 12  
38 00:42:41.56 ALEKSANDRA GRĘZIAK K16+ 13  
39 00:42:43.15 EWA GRĘZIAK K16+ 14  
40 00:44:11.70 AGNIESZKA CZYŻKOWSKA K16+ 15  
41 00:48:34.75 IRENEUSZ PAPROCKI M50+ 2  
42 00:49:00.95 KAROLINA KOZAK K16+ 16  

 

III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Ruszamy z zapisami internetowymi, w zakładce Grand Prix znajdziecie aktualny Regulamin

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1158

Truchtacze w 9 PZU Półmaratonie Warszawskim Sticky

Wielkie gratulacje dla wszyskich starujących, szczególnie dla debiutantów na dystansie półmaratonu.

Duma mnie rozpiera jak patrzę na nasze wyniki. Nie ma chyba osoby, która teraz wątpiłaby w słuszność tych naszych wspólnych treningów.

Marcin







          Czas
Mce Nazwisko Imię Miejscowość Team netto
377 WODER OLAF GARWOLIN Truchtacz.pl 01:26:49
557 SZYSZKA SEBASTIAN GARWOLIN Truchtacz.pl 01:28:58
1110 EKIERT MARIUSZ GARWOLIN Powerade 01:34:00
1115 PARZYSZEK MAREK GARWOLIN Avon / Truchtacz.pl 01:34:35
1205 KAJAK MIROSŁAW GARWOLIN Truchtacz.pl 01:34:10
1785 BOROWIEC MICHAŁ WARSZAWA Truchtacz.pl 01:38:44
1934 PRZYBYSZ KRZYSZTOF KUJAWY Running Team / Truchtacz.pl 01:40:02
2203 RĘKAWEK ARTUR GARWOLIN Truchtacz.pl 01:40:36
2226 LATUSZEK KRZYSZTOF GARWOLIN-MIĘTNE Truchtacz.pl 01:43:13
2443 ROBAKOWSKI PIOTR GARWOLIN Truchtacz.pl 01:42:14
3323 WIELGOSZ FILIP GARWOLIN Truchtacz.pl 01:46:56
8924 WIELGOSZ MICHAŁ LUCIN Truchtacz.pl 02:09:07
8930 NOWICKI MIROSŁAW GARWOLIN Truchtacz.pl 02:09:07
9253 SZYSZKA MONIKA GARWOLIN Truchtacz.pl 02:11:49
9938 WITAK-KAJAK EWA GARWOLIN Truchtacz.pl 02:15:44
9970 KAJAK ANNA MARIA GARWOLIN Truchtacz.pl 02:16:02
9971 KAJAK DANIEL GARWOLIN Truchtacz.pl 02:19:01
10897 BENN PAULINA GARWOLIN Truchtacz.pl 02:34:28

 

Strony

Subscribe to Truchtacz.pl RSS