Garwolin

Przyjdź na bieg - konkursy dla kibiców Sticky

 

 
 
 

Konkursy dla kibiców

Przyjdź! Kibicuj! Zgarniaj nagrody!

Czerwiec 2012 niewątpliwie przejdzie do historii Polski jako miesiąc kibicowania. Cały kraj będzie miał wiele powodów do oklaskiwania i zagrzewania do walki sportowców. O ile jednak w takiej na przykład Warszawie kibice najprawdopodobniej śpiewać będą zgodnym chórem hymn polskiej piłki nożnej "Nic się nie stało”, to w naszym odrobinę mniejszym mieście 17 czerwca w samo południe będziemy zagrzewać do walki prawie tysiąc zawodników, z których każdy da z siebie wszystko i każdy z nich na mecie będzie zwycięzcą!

Pomóżmy im w tym wszyscy! Dopingu garwolińskich kibiców zazdroszczą nam organizatorzy z wielu innych miast!

Klub Truchtacz.pl przygotował dla wszystkich dwa konkursy – nie ma ograniczeńwiekowych ani żadnych innych wymagań. Trzeba się tylko uzbroić w pomysł, dużądawkę pozytywnej energii i chęci.

 
"Wespół w zespół" - konkurs muzyczny
 1. W konkursie mogą wziąć udział zespoły muzyczne liczące od dwóch do sześćdziesięciu dziewięciu osób. Skład zespołu dowolny – dzieci, młodzież, dorośli, uczniowie, członkowie stowarzyszeń, pracownicy firm albo po prostu grupy znajomych.
 2. Zespoły mogą dysponować dowolnym instrumentarium wydającym dźwięk (gitary, akordeon, harfa, bębny, garnki, wuwuzele, grzechotki, własne gardła itp.).
 3. Zespoły mogą wykonać zarówno znane piosenki zagrzewające do walki z oryginalnym bądź własnym tekstem albo skomponować własny utwór.
 4. Zgłoszenia zespołu należy dokonać najpóźniej do 15 czerwca 2012, wysyłając maila na adres konkurs@truchtacz.pl. W treści należy wpisać nazwę zespołu, liczbę członków oraz tytuł wykonywanej piosenki (w przypadku zmiany tekstu, proszę podać także tytuł oryginalny utworu).
 5. Organizator przyznaje każdemu zespołowi numer konkursowy.
 6. Zespół ustawia się przy trasie biegu i we własnym zakresie przygotowuje numer kapeli, nadany przez organizatora.
 7. Wyboru najlepszego zespołu dokonają uczestnicy biegu, wysyłając email ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem najlepszego zespołu na adres konkurs@truchtacz.pl.
 8. Ocenie biegaczy podlegać będzie zarówno warstwa muzyczna, jak i wizualna.
 9. Zespół, który najbardziej spodoba się uczestnikom biegu będzie miał możliwość zrealizowania jednego swojego utworu w studio nagraniowym.
 10. Ogłoszenie wyników nastąpi tydzień po biegu na stronie http://bieg.truchtacz.pl .

 
 
"Stop klatka" - Konkurs fotograficzny
 1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto podczas biegu "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie" wykona fotografię związaną z tym wydarzeniem.
 2. Wybraną fotografię należy wysłać na adres konkurs@truchtacz.pl do 1 lipca 2012 r z dopiskiem "Praca na konkurs fotograficzny".
 3. Wyboru najlepszej fotografii dokona komisja konkursowa, której skład zostanie podany do dnia 10 czerwca 2012 r.
 4. Najlepsza fotografia wraz z imieniem i nazwiskiem autora zostanie opublikowana w drugim tomie prestiżowego albumu "Pasja Biegania".
 5. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 8 lipca 2012 r. na stronie http://bieg.truchtacz.pl .
 6. W skład jury wchodzić będzie: fotograf, artysta plastyk i dziennikarz.

 

 

Złoty Bieg dla Garwolina Sticky

Złoty Bieg „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” Biegnij Warszawo, Bieg Niepodległości, Maraton i Półmaraton Warszawski oraz wiele inny biegów z wieloletnią tradycją z całej Polski ustąpiło palmy pierwszeństwa biegowi „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Ubiegłoroczna edycja naszej imprezy wygrała plebiscyt na najlepszy bieg na 10 km w Polsce oraz została uznana za najlepszą imprezę biegową na Mazowszu.

Trzy pierwsze miejsca i dwa trzecie dla II edycji garwolińskiego biegu „Avon kontra przemoc” przyznali biegacze z całego kraju w plebiscycie organizowanym przez największy polski portal biegowy MaratonyPolskie.pl. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie jakie mogą otrzymać organizatorzy biegów masowych w Polsce. II edycja biegu „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” została uznana za najlepszy w Polsce bieg na 10 km, w tej kategorii pokonała 96 innych imprez biegowych, oraz najlepszą spośród 38, imprezę biegową na Mazowszu. Garwoliński bieg zwyciężył także w kategorii biegów dużych, w których startowało od 500 do 999 osób. Organizatorzy mają na koncie także trzecie miejsce w kategorii biegów zorganizowanych w miastach od 5 do 25 tys. mieszkańców oraz w kategorii biegów organizowanych przez stowarzyszenia, fundacje i firmy. Nasz sukces był możliwy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu osób ze Stowarzyszenia „Truchtacz.pl”, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz głównego sponsora, firmy Avon. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji biegu – władzom miasta i powiatu, służbom porządkowym, wolontariuszom i przede wszystkim MIESZKAŃCOM GARWOLINA, którzy jako kibice licznie stawili się na trasie biegu aby kibicować zawodnikom z Polski i zagranicy.

II Edycja biegu na 10km w Garwolinie Sticky

10km "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie"

10km "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie"

Strona biegu 10km "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie"

19 czerwca 2011 o 12:00 z centrum Garwolina po raz kolejny wyruszy na dziesięciokilometrową trasę barwny korowód biegaczy. Regulamin biegu i moduł zapisów znajduje się w podanym wyżej odnośniku do strony imprezy. 

Zapraszamy Państwa również do wypełnienia ankiety życzeń, która pomoże nam w staraniach, aby bieg nasz był coraz lepszy: 

http://truchtacz.pl/inne/ankieta.html

Pragniemy również podziękować wszystkim tym, dzięki którym poprzednia edycja biegu "AVON kontra przemoc" - biegnij w Garwolinie zdobyła wyróżnienie w konkursie Złoty Bieg.  

Do zobaczenia na imprezie biegowej, która będzie integralną częścią corocznych Dni Garwolina.     

      

 

 

Subscribe to RSS - Garwolin