Bieg Mikołajkowy 05.12.2021 - wyniki Sticky

 








MSC D1 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Antonina Baczewska 100 K   00:01:34
2 Bartosz Kotlarski 118 M   00:01:35
3 Borys Kostyra 101 M   00:01:41
4 Mikolaj Krupop 102 M   00:01:46
5 Julian Żurawek 117 M   00:01:46
6 Marcel Oleksa 120 M   00:01:49
7 Irena Pałyska 109 K   00:01:53
8 Tymon Oleksiak 108 M   00:01:53
9 Alicja Masny 103 K Truchtacz.pl 00:01:54
10 Alicja Kucharska 121 K   00:01:54
11 Anna Mazek 105 K   00:02:06
12 Wiktoria Gasek 119 K   00:02:07
13 Ola Walecka 114 K STOPKA Pilawa 00:02:09
14 Franciszek Turek 113 M   00:02:12
15 Laura Walecka 115 K STOPKA Pilawa 00:02:14
16 Oliwia Mazek 104 K   00:02:15
17 Anna Pawlak 123 K   00:02:20
18 Rysio Stoń 122 M   00:02:42
19 Jerzy Pałyska 110 M   00:02:52
20 Wojtuś Mazek 106 M   00:03:01
21 Helena Sieradzka 111 K   00:03:16

 








MSC D2 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Lidia Czarnecka 225 K   00:01:07
2 Jakub Oleksiak 212 M   00:01:08
3 Dawid Metera 223 M   00:01:10
4 Zuzanna Turek 214 K   00:01:15
5 Borys Bogusz 224 M   00:01:15
6 Dawid Chodkiewicz 202 M   00:01:17
7 Pola Zielińska 219 K STOPKA 00:01:17
8 Jan Frelik 203 M   00:01:18
9 Helena Jasińska 204 K   00:01:20
10 Lena Wielgosz 216 K   00:01:21
11 Szymon Kotlarski 222 M   00:01:24
12 Lilia Krupop 208 K   00:01:25
13 Franciszek Mazek 209 M   00:01:25
14 Mikołaj Walecki 215 M STOPKA PILAWA 00:01:26
15 Maria Mysiak 211 K   00:01:26
16 Lena Żurawek 221 K   00:01:30
17 Nina Zielińska 220 K STOPKA 00:01:32
18 Zofia Kapczynska 205 K   00:01:35
19 Alan Kotlarski 207 M SP nr2 Garwolin 00:01:36
20 Zofia Wojewoda 217 K   00:01:37
21 Oliwia Chodkiewicz 201 K   00:01:47
22 Igor Oleksa 226 M   00:01:52
23 Hubert Zalewski 218 M Wataha Wilga 00:02:03
24 Róża Stoń 213 K   00:02:06

 








MSC D3

IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 304 M Wilga Garwolin 00:01:38
2 Tosia Masny 306 K Truchtacz.pl 00:01:51
3 Maria Jończyk 303 K GSK Horyzont 00:01:52
4 Alicja Czarnecka 315 K   00:01:53
5 Kuba Pawlak 308 M   00:01:54
6 Zosia Władzińska 312 K   00:01:56
7 Aleksandra Gugała 302 K   00:01:58
8 Bartosz Stoń 310 M   00:02:08
9 Oliwier Kotlarski 305 M SP nr 2 Garwolin 00:02:09
10 Alicja Woder 313 K   00:02:10
11 Seweryn Władziński 314 M   00:02:13
12 Kajetan Oleksiak 307 M   00:02:19
13 Wiktor Boratyński 301 M   00:02:36
14 Antonoi Frelik 316 M   00:02:41
15 Wiktoria Piłka 309 K   00:02:57
16 Olga Tomasiewicz 311 K   00:28:20

 









MSC D4 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB POMIAR 1 CZAS
1 Szymon Kołnierzak 407 M Wilga Garwolin 00:02:00 00:03:52
2 Adrian Rudzki 406 M   00:01:56 00:04:11
3 Karolina Kałaska 408 K   00:02:03 00:04:12
4 Marta Latuszek 409 K   00:02:04 00:04:15
5 Dawid Szczeblewski 405 M   00:02:02 00:04:19
6 Alicja Kapczynska 402 K   00:02:15 00:04:47
7 Laura Woder 401 K   00:02:32 00:05:30
8 Anna Chmielewska 403 K   00:03:11 00:07:07

 










MSC

BG

IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MIASTO KLUB MSC KAT 2 POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Łukasz Zalewski 24 M Skurcza Wataha Wilga 1 M16-49 00:03:11 00:11:33 00:19:45
2 Daniel Marciniak 29 M Łaskarzew AIGOSTAR 2 M16-49 00:03:19 00:12:08 00:20:18
3 Daniel Sierański 89 M     3 M16-49 00:03:18 00:12:07 00:20:33
4 Daniel Szczypek 11 M Lipowki   4 M16-49 00:03:17 00:12:17 00:20:36
5 Olaf Woder 7 M Garwolin Truchtacz.pl 5 M16-49 00:03:18 00:12:09 00:20:37
6 Sławomir Szostak 86 M   Truchtacz.pl 1 M50-99 00:03:17 00:12:08 00:20:37
7 Jakub Jóźwicki 27 M Łaskarzew CARINII 6 M16-49 00:03:21 00:12:20 00:21:06
8 Jarosław Walecki 5 M Pilawa STOPKA PILAWA 7 M16-49 00:03:18 00:12:13 00:21:09
9 Tomasz Łoskot 39 M Wilga Wataha Wilga 8 M16-49 00:03:37 00:12:50 00:21:27
10 Kamil Zawadka 20 M Pilawa STOPKA PILAWA 9 M16-49 00:03:19 00:12:21 00:21:30
11 Damian Łapacz 31 M Maciejowice Wisła Maciejowice 10 M16-49 00:03:34 00:12:45 00:21:31
12 Jacek Górzkowski 17 M Wilga Biegacze 2 M50-99 00:03:32 00:12:48 00:21:36
13 Paweł Mikulski 21 M Łaskarzew Victus Rębków 11 M16-49 00:03:34 00:12:50 00:21:40
14 Krzysztof Soszka 12 M Garwolin   12 M16-49 00:03:30 00:12:48 00:21:42
15 Przemyslaw Soszka 16 M Mietne   13 M16-49 00:03:31 00:12:48 00:21:46
16 Grzegorz Pałysa 30 M Garwolin Truchtacz.pl 14 M16-49 00:03:16 00:12:43 00:22:05
17 Mateusz Mikulski 22 M Łaskarzew   15 M16-49 00:03:34 00:12:50 00:22:15
18 Paweł Jasiński 34 M Łaskarzew VICTUS RĘBKÓW 3 M50-99 00:03:34 00:12:50 00:22:18
19 Michał Pyza 28 M Wilga   16 M16-49 00:03:39 00:13:11 00:22:32
20 Iwona Oleksiak 1 K Wilkowyja Victus Rębków 1 K16-49 00:03:39 00:13:28 00:22:56
21 Radosław Pyza 88 M     17 M16-49 00:03:40 00:13:31 00:23:11
22 Korneliusz Sionek 26 M Garwolin TBS 18 M16-49 00:03:43 00:13:31 00:23:13
23 Łukasz Mazek 35 M Pilawa   19 M16-49 00:03:49 00:13:52 00:23:24
24 Błażej Kujda 14 M Garwolin   20 M16-49 00:03:44 00:13:46 00:23:26
25 Rafał Podołowski 23 M Garwolin Legia FC Garwolin 21 M16-49 00:03:51 00:13:53 00:23:28
26 Agata Szaniawska 32 K Garwolin GKS Wilga Garwolin 2 K16-49 00:03:43 00:13:35 00:23:28
27 Mateusz Tylman 90 M     22 M16-49 00:03:41 00:13:25 00:23:40
28 Justyna Kalinska 36 K Garwolin   3 K16-49 00:03:49 00:13:57 00:23:48
29 Miuchał Latuszek 87 M     23 M16-49 00:03:45 00:14:20 00:24:40
30 Piotr Mysiak 25 M Garwolin   24 M16-49 00:03:47 00:14:13 00:24:57
31 Kamil Bienias 18 M Warszawa   25 M16-49 00:03:52 00:13:50 00:25:16
32 Łukasz Sieradzki 13 M Miastków Kościelny   26 M16-49 00:03:52 00:14:39 00:25:16
33 Andrzej Szałas 15 M Garwolin   4 M50-99 00:03:51 00:14:49 00:25:27
34 Patrycja Przyczka 37 K Antoniówka Wisła Maciejowice 4 K16-49 00:04:11 00:15:13 00:25:57
35 Monika Jasińska 33 K Łaskarzew VICTUS RĘBKÓW 5 K16-49 00:04:08 00:15:10 00:25:59
36 Dominik Kania 38 M Wilchta   27 M16-49 00:04:10 00:15:12 00:26:13
37 Michał Gontarz 8 M Miętne   28 M16-49 00:04:10 00:15:18 00:26:33
38 Grzegorz Borowski 40 M Pilawa   29 M16-49 00:03:55 00:15:35 00:27:29
39 Mateusz Bober 19 M Dębówka   30 M16-49 00:04:12 00:16:07 00:28:58
40 Monika Chodkiewicz 4 K Garwolin   6 K16-49 00:04:17 00:16:36 00:29:28
41 Kornelia Wąsik 3 K Garwolin Biegusiem.pl 7 K16-49 00:04:19 00:16:38 00:29:28

 

Bieg Mikołajkowy 2021 Sticky

Zapraszamy do wspólnej zabawy już w najbliższą niedzielę 5 grudnia o godzinie 13:00 na tereny zbiornika retencyjnego w Leszczynach.

Obowiązują zasady X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.

Link do zapisów https://dostartu.pl/bieg-mikolajkowy-v6688.pl.html

Wyniki X GPZG Sticky

X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej - Bieg spadających liści 10.10.2021 godz. 15:00 Sticky

Ruszamy z zapisami na kolejne zawody cyklu X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 10.10.2021.
Link do zapisów poniżej:
Ważny komunikat: Wszyscy, którzy zachowali numer startowy z biegu wrześniowego, nie muszą ponownie zapisywać się do zawodów. Wystarczy, że zjawią się z numerem w dniu biegu i wystartują. Nie muszą zgłaszać swojej obecności w biurze zawodów. Numer startowy będzie już w bazie systemu pomiaru czasu.
 
Program zawodów:
14:00 otwarcie biura zawodów
15:00 biegi dzieci
15:30 bieg główny na dystansie 5km
16:00 dekoracja zwycięzców

wyniki X GPZG Sticky

Rusza X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich miłośników biegania na dziesiątą, jubileuszową edycję zawodów Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.

Zawody odbędą się w niedzielę 5 września na terenie zbiornika retencyjnego w Leszczynach, początek godzina 15:00, i jak zwykle pierwsi na trasę ruszą najmłodsi zawodnicy.

Bieg główny wystartuje o godzinie 15:30.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 14:00. Zapisani przez internet nie muszą stać w kolejce do zapisów, numer startowy będzie można odebrać w wyznaczonym miejscu biura zawodów.

Zapisy ruszają w poniedziałek na stronie https://dostartu.pl/x-grand-prix-ziemi-garwolinskiej-v6319

Ważna zmiana!

Osoby zapisane przez internet dostaną imienne numery startowe, które będą ważne na wszystkie zawody cyklu GPZG, bez potrzeby ponownego zapisywania się i odbioru numerów. Zapisy przez internet będą możliwe tylko do piątku 3 września, zachęcamy do tej formy rejestracji, ułatwia to przygotowania organizatorom i zmniejsza zamieszanie przed samymi zawodami. Nie wymaga natomiast tworzenia żadnych kont i haseł do strony. Do zobaczenia na starcie!

Avon kontra przemoc 2021 Sticky

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na pierwsze po lockdown-ie zawody biegowe.

Kolejna edycja biegu Avon kontra przemoc wystartuje już 20 czerwca 2021 o godzinie 12:00 na terenie ścieżki ekologicznej w Ewelinie.

Obowiązuje limit 250 uczestników.

Zapisać można się na stronie biegu https://www.bieg.truchtacz.pl/

Zawody wirtualne rozpoczną się 12 czerwca i rywalizacja potrwa aż do 26 czerwca.

Zapraszamy do wspólnego biegania!

IX Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Ze względu na wprowadzenie w naszym powiecie czerwonej strefy epidemicznej, zmuszeni jesteśmy przesunąć, na bliżej nieokreślony termin, zawody z cyklu Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.
Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, szczególnie dlatego, że w zapisało się rekordowo dużo zawodniczek i zawodników, ale rozumiemy powody decyzji wprowadzającej obostrzenia i w pełni ją szanujemy.
Zdrowie nas wszystkich jest w tym przypadku najważniejsze. Do zobaczenia na starcie ... mamy nadzieję, że wkrótce!
Truchtacz.pl

IX Grand Prix Ziemi Garwolińskiej Sticky

Zapraszamy na Bieg spadających liści rozgrywany w ramach IX Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, który odbędzie sie 18.10.2020.

Start jak zwykle o godzinie 15:00, biuro zawodów będzie otwarte od godziny 14:00.

Uwaga, ważna zmiana! Numery startowe z wrześniowego biegu są ważne, wystarczy się zapisać i stawić na starcie.

Nie trzeba zatem odwiedzać biura zawodów i podpisywać żadnych dokumentów.

Wszyscy którzy zamierzaja wystartować po raz pierwszy lub zgubili swój numer startowy muszą się równiez zapisać i zgłosić po odbiór numeru do biura zawodów.

Zapisy wyłącznie internetowe  https://dostartu.pl/ix-grand-prix-ziemi-garwolinskiej-bieg-spadajacych-l...

Limit startujących 150 osób.

 

Strony

Subscribe to Truchtacz.pl RSS