Wynik Grand Prix Ziemi Garwolińskiej 05.06.2022 Sticky

D1






MSC IMIĘ NAZWISKO NR CZAS
1 Dominik Zieliński 111 00:01:30
2 Franciszek Turek 106 00:01:36
3 Dawid Nowosielski 103 00:01:36
4 Zuzanna Rosłoń 130 00:01:38
5 Mikołaj Bokus 126 00:01:41
6 Oliwia Leopold 129 00:01:42
7 Nina Kępka 116 00:01:44
8 Zofia Kępka 113 00:01:45
9 Alicja Kucharska 115 00:01:46
10 Blanka Wieczorkiewicz 142 00:01:48
11 Lena Deszcz 134 00:01:48
12 Anna Mazek 141 00:01:49
13 Anna Stachurska 121 00:01:50
14 Demjan Stefankiv 132 00:01:55
15 Jan Zuchniak 107 00:01:55
16 Michalina Borowska 140 00:01:57
17 Filip Kosicki 138 00:01:59
19 Zosia Dybcio 118 00:02:00
18 Józef Pałyska 108 00:02:00
20 Marcel Tomasiewicz 104 00:02:01
21 Adam Kępka 114 00:02:02
22 Patrycja Zielińska 112 00:02:09
23 Oliwia Mazek 100 00:02:11
24 Tymon Oleksiak 102 00:02:11
25 Kacper Zerka 135 00:02:11
26 Wiktoria Serej 133 00:02:15
27 Jerzy Pałyska 109 00:02:17
28 Piotr Serej 128 00:02:24
29 Wojciech Mazek 101 00:02:33
30 Anna Leshchuk 131 00:02:42
31 Maria Bokus 136 00:02:43
32 Paweł Zieliński 143 00:02:45
33 Adaś Lidzbarski 110 00:02:49
34 Emilia Borowska 139 00:02:54
35 Zosia Szczepańska 127 00:02:56
36 Marta Kępka 117 00:03:12
37 Ala Dybcio 119 00:03:19
38 Oliwia Kosicka 137 00:03:44

D2






MSC IMIĘ NAZWISKO NR CZAS
1 Zuzanna Turek 207 00:01:08
2 Pola Zielińska 205 00:01:14
3 Jakub Oleksiak 201 00:01:15
4 Małgorzata Ostrowska 217 00:01:17
5 Zuzanna Kołnierzak 211 00:01:19
6 Nina Zielińska 206 00:01:20
7 Franciszek Mazek 236 00:01:21
8 Zuzanna Kosiorek 226 00:01:23
9 Franek Leopold 224 00:01:25
10 Leon Ostrowski 216 00:01:25
11 Patryk Ornat 223 00:01:27
12 Wojciech Serej 228 00:01:28
13 Maciej Szczepański 222 00:01:29
14 Szymon Ornat 225 00:01:29
15 Klara Piotroska 232 00:01:31
16 Lena Kępka 210 00:01:31
17 Natalka Stachurska 214 00:01:33
18 Borys Kostyra 233 00:01:37
19 Szymon Pietryka 231 00:01:40
20 Szymon Zerka 230 00:01:42
22 Zofia Borowska 235 00:01:44
21 Mikolaj Krupop 202 00:01:44
23 Irena Pałyska 209 00:01:45
24 Stanisław Zuchniak 208 00:01:47
25 Barbara Piesiewicz 229 00:01:50
26 Paweł Leszek 227 00:01:58
27 Mieszko Mazek 234 00:02:19

D3







MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 315 M 00:01:31
2 Szymon Ostrowski 325 M 00:01:35
3 Konrad Sowa 314 M 00:01:38
4 Lidia Czarnecka 305 K 00:01:40
5 Alicja Czarnecka 306 K 00:01:41
6 Wiktoria Barna 319 K 00:01:44
7 Wiktor Piotrowski 328 M 00:01:48
8 Jan Kosiorek 327 M 00:01:50
9 Hania Leszek 330 K 00:01:51
10 Jakub Ruta 331 M 00:01:53
11 Olga Tomasiewicz 302 K 00:01:57
12 Zofia Grzegrzółka 324 K 00:02:01
13 Adela Mikulska 332 K 00:02:01
14 Jakub Barna 320 M 00:02:05
15 Lilia Krupop 301 K 00:02:06
16 Kajetan Oleksiak 300 M 00:02:11
17 Zofia Zuchniak 310 K 00:02:37
18 Jakub Żochowski 312 M 00:02:44

D4








MSC PŁEĆ IMIĘ NAZWISKO NR POMIAR 1 CZAS
1 M Wojciech Grzegrzółka 409 00:01:33 00:03:08
2 M Szymon Kołnierzak 407 00:01:50 00:03:41
3 K Karolina Kałaska 416 00:01:49 00:03:59
4 K Zosia Karczmarczyk 415 00:01:52 00:04:08
5 M Bartosz Stoń 413 00:02:05 00:04:32
6 K Laura Woder 403 00:02:11 00:05:01
7 K Wiktoria Żochowska 400 00:02:35 00:05:54
8 K Karolina Zuchniak 405 00:02:37 00:06:01
9 M Roman Leshchuk 417 00:02:23  

Bieg głowny









MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KAT 2 POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Robert Świecak 2 M M16-49 00:02:51 00:10:30 00:17:52
2 Marcin Karwowski 18 M M16-49 00:02:56 00:10:59 00:18:52
3 Damian Przybysz 65 M M16-49 00:02:57 00:10:59 00:18:53
4 Robert Makulec 3 M M16-49 00:03:01 00:11:15 00:19:17
5 Bartek Garnek 60 M M16-49 00:03:01 00:11:16 00:19:22
6 Daria Paśnicka 1 K K16-49 00:02:59 00:11:17 00:19:31
7 Sławomir Szostak 66 M M50-99 00:02:56 00:11:13 00:19:40
8 Mariusz Kusio 16 M M16-49 00:02:59 00:11:17 00:20:08
9 Mariusz Leszek 75 M M16-49 00:03:11 00:11:50 00:20:23
10 Olaf Woder 5 M M16-49 00:03:04 00:11:37 00:20:37
11 Krzysztof Soszka 17 M M16-49 00:03:12 00:12:00 00:20:51
12 Paweł Mucha 51 M M50-99 00:03:13 00:12:00 00:21:23
13 Jacek Górzkowski 56 M M50-99 00:03:26 00:12:48 00:21:50
14 Agnieszka Flont 59 K K16-49 00:03:25 00:12:39 00:21:52
15 Paweł Mikulski 20 M M16-49 00:03:26 00:12:47 00:21:58
16 Mateusz Mikulski 21 M M16-49 00:03:26 00:12:47 00:22:01
17 Iwona Oleksiak 4 K K16-49 00:03:25 00:13:08 00:23:01
18 Zenon Michalik 54 M M50-99 00:03:38 00:13:15 00:23:01
19 Grzegorz Rosa 79 M M16-49 00:03:41 00:13:28 00:23:03
20 Piotr Wojdat 22 M M16-49 00:03:40 00:13:28 00:23:03
21 Paweł Dadas 27 M M16-49 00:03:21 00:13:15 00:23:31
22 Rafał Podołowski 37 M M16-49 00:03:35 00:13:35 00:23:33
23 Błażej Kujda 36 M M16-49 00:03:34 00:13:34 00:23:33
24 Marcin Tomaszek 48 M M16-49 00:03:37 00:13:35 00:23:42
25 Wojciech Lidzbarski 77 M M50-99 00:03:46 00:13:47 00:23:44
26 Grzegorz Borowski 30 M M16-49 00:03:35 00:13:36 00:23:59
27 Piotr Sadło 70 M M16-49 00:03:45 00:14:09 00:24:34
28 Łukasz Mazek 78 M M16-49 00:04:05 00:15:02 00:25:07
29 Krzysztof Majek 57 M M50-99 00:03:38 00:14:09 00:25:27
30 Kornelia Wąsik 23 K K16-49 00:04:01 00:14:42 00:25:34
31 Monika Ochnik 19 K K16-49 00:03:54 00:14:42 00:25:39
32 Damian Zieliński 12 M M16-49 00:04:04 00:15:00 00:25:58
33 Paweł Borowski 76 M M16-49 00:03:37 00:14:19 00:26:02
34 Krzysztof Latuszek 62 M M50-99 00:03:46 00:14:44 00:26:03
35 Marta Latuszek 73 K K16-49 00:03:46 00:14:43 00:26:04
36 Paweł Piotrowski 72 M M16-49 00:03:48 00:14:47 00:26:36
37 Elżbieta Turek 13 K K16-49 00:04:16 00:15:40 00:27:12
38 Jakub Rosiak 74 M M16-49 00:04:20 00:15:41 00:27:13
39 Mateusz Domański 71 M M16-49 00:04:07 00:15:31 00:27:56
40 Andrzej Sowa 43 M M16-49 00:04:22 00:16:52 00:29:40
41 Hanna Wiśnicka 55 K K50-99 00:04:22 00:17:16 00:30:42
42 Zbigniew Dąbrówka 67 M M16-49 00:04:19 00:18:43 00:33:19

 

XI Grand Prix Ziemi Garwolińskiej - Dzień Dziecka Sticky

Zapraszamy w niedziele 5 czerwca na wspolną zabawę w bieganie.
Przygotowaliśmy ciekawe atrakcje dla dzieci.
Start zawodów, nietypowo o godzinie 16:30, bieg główny o 17:00.
Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 16:00.

Przypominamy, że wszyscy którzy zachowali numery startowe z biegu majowego, nie muszą ponownie się rejestrować.
Wystarczy, że w dniu biegu zjawią się na starcie z pobiegną z przypisanym już numerem.

Wszystkich pozostalych zachęcamy do zapisów internetowych.
https://dostartu.pl/xi-grand-prix-ziemi-garwolinskiej-dzien-dziecka-v7605

Do zobaczenia w niedzielę!

Wyniki GPZG 08.05.2022 Sticky

BIEG GŁÓWNY









MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Robert Świecak 2 M 1 00:02:52 00:10:19 00:17:51
2 Marcin Karwowski 18 M 2 00:02:53 00:10:42 00:18:32
3 Damian Przybysz 65 M 3 00:03:04 00:11:13 00:19:03
4 Bartek Garnek 60 M 4 00:03:04 00:11:13 00:19:25
5 Sławomir Szostak 66 M 1 00:03:04 00:11:26 00:19:52
6 Radek Biernacki 53 M 2 00:03:23 00:11:53 00:20:08
7 Olaf Woder 5 M 5 00:03:05 00:11:37 00:20:26
8 Daniel Sierański 68 M 6 00:03:08 00:11:28 00:20:38
9 Krzysztof Pyza 49 M 7 00:03:20 00:12:05 00:20:40
10 Paweł Świesiulski 64 M 8 00:03:23 00:12:06 00:20:44
11 Krzysztof Soszka 17 M 9 00:03:19 00:12:05 00:20:52
12 Mariusz Kusio 16 M 10 00:03:05 00:11:56 00:21:02
13 Jacek Górzkowski 56 M 3 00:03:23 00:12:20 00:21:05
14 Robert Makulec 3 M 11 00:03:23 00:12:19 00:21:15
15 Zenon Michalik 54 M 4 00:03:23 00:12:20 00:21:16
16 Agnieszka Flont 59 K 1 00:03:24 00:12:29 00:21:44
17 Filip Rękawek 6 M 12 00:03:26 00:12:57 00:21:54
18 Paweł Mucha 51 M 5 00:03:41 00:13:27 00:22:49
19 Radosław Owczarek 42 M 13 00:03:40 00:13:27 00:22:52
20 Błażej Kujda 36 M 14 00:03:43 00:13:36 00:23:25
21 Piotr Wojdat 22 M 15 00:03:44 00:13:36 00:23:30
22 Iwona Oleksiak 4 K 2 00:03:38 00:13:29 00:23:32
23 Marcin Ostrowski 63 M 16 00:03:33 00:13:30 00:24:22
24 Grzegorz Borowski 30 M 17 00:03:25 00:13:49 00:24:34
25 Damian Zieliński 12 M 18 00:04:04 00:14:42 00:24:47
26 Katarzyna Miętus 44 K 3 00:03:44 00:14:12 00:24:48
27 Krzysztof Majek 57 M 6 00:03:38 00:13:59 00:25:01
28 Tomasz Zaborowski 33 M 19 00:04:18 00:14:44 00:25:09
29 Krzysztof Latuszek 62 M 7 00:04:01 00:14:41 00:25:26
30 Paweł Dadas 27 M 20 00:03:57 00:14:39 00:25:38
31 Mateusz Ekert 61 M 21 00:03:41 00:14:38 00:26:07
32 Marcin Tomaszek 48 M 22 00:04:18 00:15:31 00:26:34
33 Paweł Piotrowski 46 M 23 00:04:07 00:15:25 00:26:55
34 Andrzej Szałas 50 M 8 00:04:25 00:16:02 00:26:58
35 Jarosław Kargol 58 M 9 00:04:19 00:15:29 00:27:05
36 Elżbieta Turek 13 K 4 00:04:26 00:16:15 00:28:09
37 Justyna Sykuła 40 K 5 00:04:05 00:15:53 00:28:11
38 Mirosław Nowicki 24 M 24 00:04:19 00:16:29 00:28:54
39 Zbigniew Dąbrówka 67 M 25 00:04:17 00:16:43 00:29:54
40 Andrzej Sowa 43 M 26 00:04:27 00:17:07 00:29:54
41 Hanna Wiśnicka 55 K 1 00:04:36 00:17:26 00:30:13
42 Joanna Włodarczyk 69 K 2 00:04:41 00:17:28 00:30:35

WYNIKI D1








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Dawid Nowosielski 103 M 1 00:01:41
2 Franciszek Turek 106 M 2 00:01:44
3 Jakub Przybysz 123 M 3 00:01:45
4 Nina Kępka 116 K 1 00:01:49
5 Anna Stachurska 121 K 2 00:01:51
6 Tymon Oleksiak 102 M 4 00:01:53
7 Alicja Kucharska 115 K 3 00:01:54
8 Zofia Kępka 113 K 4 00:01:55
9 Zosia Dybcio 118 K 5 00:02:09
10 Adam Kępka 114 M 5 00:02:12
11 Andrzej Ekert 120 M 6 00:02:15
12 Antoś Radziej 105 M 7 00:02:17
13 Emilia Ruta 122 K 6 00:02:19
14 Marcel Tomasiewicz 104 M 8 00:02:20
15 Stanisław Sowa 125 M 9 00:02:37
16 Wojciech Mazek 101 M 10 00:02:39
17 Oliwia Mazek 100 K 7 00:02:39
18 Barbara Wiśniewska 124 K 8 00:02:50
19 Ala Dybcio 119 K 9 DNF

WYNIKI D2








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Zuzanna Turek 207 K 1 00:01:11
2 Jakub Oleksiak 201 M 1 00:01:11
3 Pola Zielińska 205 K 2 00:01:18
4 Małgorzata Ostrowska 217 K 2 00:01:18
5 Nina Zielińska 206 K 3 00:01:21
6 Zuzanna Kołnierzak 211 K 4 00:01:23
7 Leon Ostrowski 216 M 2 00:01:30
8 Klara Piotrowska 212 K 5 00:01:32
9 Lena Kępka 210 K 6 00:01:33
10 Aniela Przybysz 220 K 7 00:01:35
11 Piotr Michalik 218 M 3 00:01:41
12 Natalka Stachurska 214 K 8 00:01:47
13 Mikolaj Krupop 202 M 4 00:01:58
14 Alicja Ruta 215 K 9 00:02:11
15 Filip Dąbrówka 221 M 5 00:02:16
16 Jan Michalik 219 M 6 DNF

WYNIKI D3








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 315 M 1 00:01:37
2 Konrad Sowa 314 M 2 00:01:41
3 Szymon Ostrowski 325 M 3 00:01:42
4 Lidia Czarnecka 305 K 1 00:01:43
5 Alicja Czarnecka 306 K 2 00:01:44
6 Dominik Szczęsny 323 M 4 00:01:44
7 Liliana Gas 308 K 2 00:01:44
8 Wiktoria Barna 319 K 3 00:01:49
9 Wiktor Piotrowski 322 M 5 00:01:52
10 Bartek Pieniak 309 M 6 00:01:59
11 Olga Tomasiewicz 302 K 4 00:02:01
12 Nikola Lipińska 318 K 5 00:02:04
13 Jakub Barna 320 M 7 00:02:10
14 Weronika Miętus 311 K 6 00:02:11
15 Oliwia Nowicka 313 K 7 00:02:15
16 Milena Drishluk 326 K 8 00:02:16
17 Alicja Woder 307 K 9 00:02:16
18 Kajetan Oleksiak 300 M 8 00:02:17
19 Zofia Grzegrzółka 324 K 10 00:02:23
20 Kacper Dąbrówka 321 M 9 00:02:28
21 Zofia Zuchniak 310 K 11 00:02:38
22 Lilia Krupop 301 K 12 00:03:34

WYNIKI D4








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
POMIAR 1 CZAS
1 Wojciech Grzegrzółka 409 M 1 00:01:44 00:03:23
2 Szymon Kołnierzak 407 M 2 00:01:48 00:03:26
3 Karolina Kałaska 414 K 1 00:01:55 00:04:06
4 Oskar Ruta 411 M 3 00:02:10 00:04:37
5 Eliza Mikulska 406 K 2 00:02:04 00:04:47
6 Laura Woder 403 K 3 00:02:20 00:05:03
7 Bartosz Stoń 413 M 4 00:02:24 00:05:04
8 Wiktoria Piłka 412 K 4 00:03:01 00:06:46
9 Malwina Duchna 410 K 5 00:03:01 00:07:25
10 Karolina Zuchniak 405 K 6 00:03:01 00:07:25

 

XI GRAND PRIX - zawody odwołane Sticky

Bardzo nam przykro, ale ze względu na pogodę i bezpieczeństwo zawodników musimy przenieść pierwsze zawody XI GPZG na inny termin.
Będziemy chcieli je zorganizować tak szybko jak tylko możliwe, ostateczną decyzję przekażemy w najbliższy poniedziałek.

Z biegowym pozdrowieniem
Truchtacz.pl

XI Grand Prix Ziemi Garwolińskiej już 3 kwietnia 2022 Sticky

Zapraszamy do zapisywania się przez interenet do XI edycji Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

https://dostartu.pl/xi-grand-prix-ziemi-garwolinskiej-bieg-do-wiosny-v7253

Osoby zapisane przez internet dostaną numery imienne. Numery są ważne na wszystkie biegi cyku GPZG. Nie trzeba więc zapisywać się na kolejne zawody, wystarczy stawić się na starcie z numerem przyznanym na pierwszym lub kolejnym biegu.

Otwarcie biura zawodów 14:00-14:45

Biegi dzieci 15:00-15:30

Bieg główny 15:30-16:00

Wręczenie nagród tuż po zakończeniu biegu głównego

Tropem Wilczym wyniki Sticky

BIEG NA 10KM





MSC IMIĘ NAZWISKO NR. ST CZAS
1 Łukasz Zalewski 47 00:39:08
2 Bartłomiej Garnek 23 00:40:17
3 Damian Przybysz 86 00:40:26
4 Robert Świecak 84 00:41:44
5 Daniel Marciniak 29 00:42:00
6 Paweł Wasążnik 99 00:43:18
7 Przemysław Soszka 95 00:44:30
8 Jarosław Walecki 45 00:44:33
9 Agnieszka Flont 22 00:44:42
10 Krzysztof Pyza 39 00:44:54
11 Jacek Górzkowski 24 00:45:00
12 Jakub Jóźwicki 83 00:45:05
13 Rafał Piętka 36 00:45:19
14 Paweł Mikulski 32 00:45:22
15 Krzysztof Soszka 41 00:45:28
16 Piotr Konieczny 98 00:45:59
17 Kamil Zawadka 48 00:46:01
18 Zenon Michalik 31 00:46:47
19 Iwona Oleksiak 35 00:46:47
20 Artur Żuraw 49 00:47:04
21 Paweł Domarecki 21 00:47:35
22 Grzegorz Przeździecki 37 00:47:40
23 Andgelika Górska 88 00:47:41
24 Grzegorz Rybicki 52 00:48:59
25 Łukasz Zeidler 12 00:49:28
26 Rafał Michalik 30 00:50:02
27 Mariusz Soszka 42 00:50:18
28 Mateusz Mikulski 93 00:50:26
29 Łukasz Kowaluk 26 00:50:53
30 Błażej Kujda 27 00:51:17
31 Łukasz Kultys 28 00:51:17
32 Paweł Trzaskowski 53 00:51:17
33 Artur Bukowski 82 00:51:17
34 Paweł Jasiński 90 00:51:17
35 Kornelia Wąsik 94 00:52:24
36 Damian Zieliński 85 00:53:09
37 Piotr Szyćko 44 00:53:12
38 Grzegorz Borowski 102 00:53:49
39 Dariusz Rosłaniec 18 00:54:02
40 Jacek Bylinka 97 00:54:16
41 Artur Krupa 50 00:54:22
42 Marek Bogusz 20 00:54:27
43 Justyna Sykuła 96 00:57:07
44 Monika Jasińska 89 00:57:58
45 Paweł Trzeciak 51 00:58:32
46 Mariusz Baran 9 00:59:33
47 Piotr Kalinowski 25 00:59:33
48 Andrzej Sowa 43 00:59:33
49 Mateusz Domański 91 00:59:55
50 Iwona Seremak 87 01:00:15
51 Kacper Mikulski 2 01:02:09
52 Krzysztof Latuszek 92 01:02:25
53 Jacek Niedzielski 106 01:03:00
54 Monika Ochnik 16 01:04:26
55 Radosław Owczarek 17 01:04:27
56 Piotr Brych 4 01:04:47
57 Julia Nowicka 34 01:05:16
58 Mirosław Nowicki 15 01:05:56
59 Danuta Niszczak 33 01:07:43
60 Mariusz Zadrożny 46 01:07:52
61 Marek Bieńko 7 01:12:44
62 Maksym Miłosz 6 01:12:45
63 Rafał Celejewski 5 01:19:26

BIEG NA 1963m







MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ CZAS 
1 Wojciech Grzegrzółka 13 M 00:07:16
2 Daniel Sierański 41 M 00:07:24
3 Michał  Głowala 63 M 00:07:27
4 Bartosz Kalinowski 17 M 00:07:44
5 Aleksandra Borkowska 5 K 00:07:47
6 Michał Ziółek 74 M 00:08:19
7 Bartosz Głowala 62 M 00:08:30
8 Michał Roman 78 M 00:08:47
9 Karolina Kałaska 59 K 00:08:52
10 Jagoda Kałaska 20 K 00:08:54
11 Daniel Ruta 113 M 00:08:55
12 Łukasz Pietryka 87 M 00:08:56
13 Konrad Pietryka 33 M 00:09:23
14 Jakub Oleksiak 29 M 00:09:50
15 Krzysztof Walicki 104 M 00:09:51
16 Małgorzata Jakubczak 16 K 00:09:53
17 Ola Gugała 15 K 00:09:54
18 Oliwia Długaszek 58 K 00:10:03
19 Mikołaj Miętus 94 M 00:10:07
20 Mariola Karczmarczyk 22 K 00:10:15
21 Jarosław Zawadzki 50 M 00:10:16
22 Adrian Grzeszczak 14 M 00:10:39
23 Jan Sylwesiuk 67 M 00:10:49
24 Aneta Ornat 31 K 00:10:58
25 Korneliusz Banaszek 2 M 00:10:59
26 Mariusz Makuch 25 M 00:11:02
27 Kornelia Bogusz 4 K 00:11:31
28 Andrzej Głodek 56 M 00:11:34
29 Joanna Włodarczyk 49 K 00:11:36
30 Marcin Sikora 54 M 00:11:36
31 Patryk Ornat 32 M 00:11:37
32 Krzysztof Leszek 105 M 00:11:43
33 Mikołaj Nowicki 76 M 00:11:44
34 Hanna Kowalska 97 K 00:11:45
35 Zofia Baran 98 K 00:11:45
36 Maria Lesisz 69 K 00:11:47
37 Stanisław Strzelczyk 43 M 00:11:48
38 Tomasz Strzelczyk 44 M 00:11:49
39 Jarosław Ruta 36 M 00:11:50
40 Bartek Stoń 42 M 00:11:53
41 Hanna Wisnicka 47 K 00:11:58
42 Aleksander Bogusz 3 M 00:11:59
43 Małgorzata Kałaska-Bogusz 21 K 00:12:05
44 Emilka Kurach 114 K 00:12:06
45 Piotr Puczyński 115 M 00:12:06
46 Krzysztof Dziewanowski 9 M 00:12:27
47 Aldona Banaszek 1 K 00:12:37
48 Krzysztof Kowalski 24 M 00:12:39
49 Kajetan Oleksiak 30 M 00:12:45
50 Aleksandra Dorożyńska 7 K 00:12:57
51 Zofia Dziewanowska 8 K 00:12:57
52 Łukasz Czarny 6 M 00:12:58
53 Gabriela Mroczek 27 K 00:12:59
54 Angelika  Kowalska 60 K 00:12:57
55 Izabela Miętus 93 K 00:12:58
56 Alicja Głaszczka 10 K 00:13:49
57 Bartosz Mucha 65 M 00:13:50
58 Paweł Mucha 64 M 00:13:52
59 Marek Głaszczka 11 M 00:13:54
60 Lena Żurawek 102 K 00:13:55
61 Michał Gontarz 12 M 00:13:56
62 Joanna Witak 48 K 00:14:04
63 Jan Górka 80 M 00:14:05
64 Aleksandra Piłka 75 K 00:14:09
65 Mikołaj Walecki 46 M 00:14:46
66 Kinga Rusak 57 K 00:15:00
67 Adrian Kowalski 23 M 00:15:14
68 Dominika Sergiel 37 K 00:15:24
69 Ola Pietryka 84 K 00:15:25
70 Natalia Poniewierka 35 K 00:15:32
71 Alicja Zegadło 73 K 00:15:37
72 Robert Zegadło 70 M 00:15:39
73 Natalia Samul 112 K 00:15:43
74 Kacper Michalczewski 79 M 00:15:54
75 Natalia Kośmider 77 K 00:15:55
76 Wiktoria Żochowska 51 K 00:16:05
77 Malwina Duchna 66 K 00:16:13
78 Karolina Zuchniak 61 K 00:16:14
79 Aleksandra Zegadło 72 K 00:16:15
80 Antonina Rękawek 95 K 00:16:16
81 Wiktoria Piłka 34 K 00:16:17
82 Julian Żurawek 68 M 00:16:22
83 Renata Żurawek 103 K 00:16:23
84 Agnieszka Mroczek 26 K 00:16:27
85 Michał Kalińska 19 M 00:16:28
86 Zuzanna Kalińska 18 K 00:16:30
87 Izabela Urbanik 45 K 00:16:40
88 Maria Sikora 55 K 00:17:50
89 Łukasz Sikora 52 M 00:17:51
90 Justyna Sikora 53 K 00:17:53
91 Justyna Pietryka 92 K 00:17:54
92 Pola Pietryka 81 K 00:18:50
93 Anna Zegadło 71 K 00:19:44
94 Weronika Sergiel 40 K 00:20:11
95 Jarosław Sergiel 38 M 00:20:13
96 Joanna Sergiel 39 K 00:20:13
97 Hubert Sergiel 111 M 00:20:41
98 Wiktor Sergiel 106 M 00:20:41

 

Tropem Wilczym w Sulbinach 06.03.2022 Sticky

Zapraszamy do udziału w biegu Tropem Wilczym w Sulbinach w dniu 06.03.2022.
Zapisy przez internet do godz. 12:00 w sobotę 05.03.2022.

https://dostartu.pl/tropem-wilczym-sulbiny-06032022-v6991.pl.html

Bieg Mikołajkowy 05.12.2021 - wyniki Sticky

 








MSC D1 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Antonina Baczewska 100 K   00:01:34
2 Bartosz Kotlarski 118 M   00:01:35
3 Borys Kostyra 101 M   00:01:41
4 Mikolaj Krupop 102 M   00:01:46
5 Julian Żurawek 117 M   00:01:46
6 Marcel Oleksa 120 M   00:01:49
7 Irena Pałyska 109 K   00:01:53
8 Tymon Oleksiak 108 M   00:01:53
9 Alicja Masny 103 K Truchtacz.pl 00:01:54
10 Alicja Kucharska 121 K   00:01:54
11 Anna Mazek 105 K   00:02:06
12 Wiktoria Gasek 119 K   00:02:07
13 Ola Walecka 114 K STOPKA Pilawa 00:02:09
14 Franciszek Turek 113 M   00:02:12
15 Laura Walecka 115 K STOPKA Pilawa 00:02:14
16 Oliwia Mazek 104 K   00:02:15
17 Anna Pawlak 123 K   00:02:20
18 Rysio Stoń 122 M   00:02:42
19 Jerzy Pałyska 110 M   00:02:52
20 Wojtuś Mazek 106 M   00:03:01
21 Helena Sieradzka 111 K   00:03:16

 








MSC D2 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Lidia Czarnecka 225 K   00:01:07
2 Jakub Oleksiak 212 M   00:01:08
3 Dawid Metera 223 M   00:01:10
4 Zuzanna Turek 214 K   00:01:15
5 Borys Bogusz 224 M   00:01:15
6 Dawid Chodkiewicz 202 M   00:01:17
7 Pola Zielińska 219 K STOPKA 00:01:17
8 Jan Frelik 203 M   00:01:18
9 Helena Jasińska 204 K   00:01:20
10 Lena Wielgosz 216 K   00:01:21
11 Szymon Kotlarski 222 M   00:01:24
12 Lilia Krupop 208 K   00:01:25
13 Franciszek Mazek 209 M   00:01:25
14 Mikołaj Walecki 215 M STOPKA PILAWA 00:01:26
15 Maria Mysiak 211 K   00:01:26
16 Lena Żurawek 221 K   00:01:30
17 Nina Zielińska 220 K STOPKA 00:01:32
18 Zofia Kapczynska 205 K   00:01:35
19 Alan Kotlarski 207 M SP nr2 Garwolin 00:01:36
20 Zofia Wojewoda 217 K   00:01:37
21 Oliwia Chodkiewicz 201 K   00:01:47
22 Igor Oleksa 226 M   00:01:52
23 Hubert Zalewski 218 M Wataha Wilga 00:02:03
24 Róża Stoń 213 K   00:02:06

 








MSC D3

IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 304 M Wilga Garwolin 00:01:38
2 Tosia Masny 306 K Truchtacz.pl 00:01:51
3 Maria Jończyk 303 K GSK Horyzont 00:01:52
4 Alicja Czarnecka 315 K   00:01:53
5 Kuba Pawlak 308 M   00:01:54
6 Zosia Władzińska 312 K   00:01:56
7 Aleksandra Gugała 302 K   00:01:58
8 Bartosz Stoń 310 M   00:02:08
9 Oliwier Kotlarski 305 M SP nr 2 Garwolin 00:02:09
10 Alicja Woder 313 K   00:02:10
11 Seweryn Władziński 314 M   00:02:13
12 Kajetan Oleksiak 307 M   00:02:19
13 Wiktor Boratyński 301 M   00:02:36
14 Antonoi Frelik 316 M   00:02:41
15 Wiktoria Piłka 309 K   00:02:57
16 Olga Tomasiewicz 311 K   00:28:20

 









MSC D4 IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KLUB POMIAR 1 CZAS
1 Szymon Kołnierzak 407 M Wilga Garwolin 00:02:00 00:03:52
2 Adrian Rudzki 406 M   00:01:56 00:04:11
3 Karolina Kałaska 408 K   00:02:03 00:04:12
4 Marta Latuszek 409 K   00:02:04 00:04:15
5 Dawid Szczeblewski 405 M   00:02:02 00:04:19
6 Alicja Kapczynska 402 K   00:02:15 00:04:47
7 Laura Woder 401 K   00:02:32 00:05:30
8 Anna Chmielewska 403 K   00:03:11 00:07:07

 










MSC

BG

IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MIASTO KLUB MSC KAT 2 POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Łukasz Zalewski 24 M Skurcza Wataha Wilga 1 M16-49 00:03:11 00:11:33 00:19:45
2 Daniel Marciniak 29 M Łaskarzew AIGOSTAR 2 M16-49 00:03:19 00:12:08 00:20:18
3 Daniel Sierański 89 M     3 M16-49 00:03:18 00:12:07 00:20:33
4 Daniel Szczypek 11 M Lipowki   4 M16-49 00:03:17 00:12:17 00:20:36
5 Olaf Woder 7 M Garwolin Truchtacz.pl 5 M16-49 00:03:18 00:12:09 00:20:37
6 Sławomir Szostak 86 M   Truchtacz.pl 1 M50-99 00:03:17 00:12:08 00:20:37
7 Jakub Jóźwicki 27 M Łaskarzew CARINII 6 M16-49 00:03:21 00:12:20 00:21:06
8 Jarosław Walecki 5 M Pilawa STOPKA PILAWA 7 M16-49 00:03:18 00:12:13 00:21:09
9 Tomasz Łoskot 39 M Wilga Wataha Wilga 8 M16-49 00:03:37 00:12:50 00:21:27
10 Kamil Zawadka 20 M Pilawa STOPKA PILAWA 9 M16-49 00:03:19 00:12:21 00:21:30
11 Damian Łapacz 31 M Maciejowice Wisła Maciejowice 10 M16-49 00:03:34 00:12:45 00:21:31
12 Jacek Górzkowski 17 M Wilga Biegacze 2 M50-99 00:03:32 00:12:48 00:21:36
13 Paweł Mikulski 21 M Łaskarzew Victus Rębków 11 M16-49 00:03:34 00:12:50 00:21:40
14 Krzysztof Soszka 12 M Garwolin   12 M16-49 00:03:30 00:12:48 00:21:42
15 Przemyslaw Soszka 16 M Mietne   13 M16-49 00:03:31 00:12:48 00:21:46
16 Grzegorz Pałysa 30 M Garwolin Truchtacz.pl 14 M16-49 00:03:16 00:12:43 00:22:05
17 Mateusz Mikulski 22 M Łaskarzew   15 M16-49 00:03:34 00:12:50 00:22:15
18 Paweł Jasiński 34 M Łaskarzew VICTUS RĘBKÓW 3 M50-99 00:03:34 00:12:50 00:22:18
19 Michał Pyza 28 M Wilga   16 M16-49 00:03:39 00:13:11 00:22:32
20 Iwona Oleksiak 1 K Wilkowyja Victus Rębków 1 K16-49 00:03:39 00:13:28 00:22:56
21 Radosław Pyza 88 M     17 M16-49 00:03:40 00:13:31 00:23:11
22 Korneliusz Sionek 26 M Garwolin TBS 18 M16-49 00:03:43 00:13:31 00:23:13
23 Łukasz Mazek 35 M Pilawa   19 M16-49 00:03:49 00:13:52 00:23:24
24 Błażej Kujda 14 M Garwolin   20 M16-49 00:03:44 00:13:46 00:23:26
25 Rafał Podołowski 23 M Garwolin Legia FC Garwolin 21 M16-49 00:03:51 00:13:53 00:23:28
26 Agata Szaniawska 32 K Garwolin GKS Wilga Garwolin 2 K16-49 00:03:43 00:13:35 00:23:28
27 Mateusz Tylman 90 M     22 M16-49 00:03:41 00:13:25 00:23:40
28 Justyna Kalinska 36 K Garwolin   3 K16-49 00:03:49 00:13:57 00:23:48
29 Miuchał Latuszek 87 M     23 M16-49 00:03:45 00:14:20 00:24:40
30 Piotr Mysiak 25 M Garwolin   24 M16-49 00:03:47 00:14:13 00:24:57
31 Kamil Bienias 18 M Warszawa   25 M16-49 00:03:52 00:13:50 00:25:16
32 Łukasz Sieradzki 13 M Miastków Kościelny   26 M16-49 00:03:52 00:14:39 00:25:16
33 Andrzej Szałas 15 M Garwolin   4 M50-99 00:03:51 00:14:49 00:25:27
34 Patrycja Przyczka 37 K Antoniówka Wisła Maciejowice 4 K16-49 00:04:11 00:15:13 00:25:57
35 Monika Jasińska 33 K Łaskarzew VICTUS RĘBKÓW 5 K16-49 00:04:08 00:15:10 00:25:59
36 Dominik Kania 38 M Wilchta   27 M16-49 00:04:10 00:15:12 00:26:13
37 Michał Gontarz 8 M Miętne   28 M16-49 00:04:10 00:15:18 00:26:33
38 Grzegorz Borowski 40 M Pilawa   29 M16-49 00:03:55 00:15:35 00:27:29
39 Mateusz Bober 19 M Dębówka   30 M16-49 00:04:12 00:16:07 00:28:58
40 Monika Chodkiewicz 4 K Garwolin   6 K16-49 00:04:17 00:16:36 00:29:28
41 Kornelia Wąsik 3 K Garwolin Biegusiem.pl 7 K16-49 00:04:19 00:16:38 00:29:28

 

Bieg Mikołajkowy 2021 Sticky

Zapraszamy do wspólnej zabawy już w najbliższą niedzielę 5 grudnia o godzinie 13:00 na tereny zbiornika retencyjnego w Leszczynach.

Obowiązują zasady X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.

Link do zapisów https://dostartu.pl/bieg-mikolajkowy-v6688.pl.html

Wyniki X GPZG Sticky

Strony

Subscribe to Truchtacz.pl RSS