Dresy reprezentacyjne Truchtacz.pl

Tak jak wspominaliśmy na naszym ostatnim spotkaniu, dogrywamy ostatecznie sprawę dresów reprezentacyjnych dla członków naszego klubu. Dresy opłacone zostały z pieniędzy jakie otrzymaliśmy po rozliczeniu się z CSiK za organizację ostatniego biegu Avon kontra przemoc. W tej chwili mamy opłacone ok. 16 szt., jest trochę pieniędzy na koncie klubu co da dodatkowe 4-5szt. Aby każdy z nas mógł cieszyć się z takiego kompletu potrzebujemy waszych składek. Jeżeli opłacilibyśmy wszyscy składki, z całą pewnością środków wystarczyłoby na dresy dla wszystkich. Mam cichą nadzieję, że starczyłoby ich również na wiosenną imprezę biegową na ścieżce ekologicznej smiley

Przypominam, że składka roczna to obecnie 50zł dla mężczyzn i 10zł dla kobiet. Pieniądze najlepiej przelać na konto klubu które znajdziecie w zakładce KONTO.

Z góry dziękuję i liczę na wasze zrozumienie sprawy.

Poniżej wzór który wstępnie zamówiliśmy, wygrywa model z czerwonymi wstawkami, tan na pierwszym planie - jest wersja damska i męska. Każdy będzie mógł przymierzyć dres przed definitywnym zamówieniem.