Dokumenty złożone w KRS, sprawy bieżące.

Wielkie dzięki za obecność na spotkaniu założycielskim i wasze wsparcie (mamy 17 podpisów). W środę dokumenty złożyliśmy w Sądzie Gospodarczym w Warszawie.

Teraz sąd ma 3 miesiące na rozpatrzenie dokumentów.

Czekamy na dresy, powinny dotrzeć do sklepu w tym tygodniu. Oczywiście musimy jeszcze nadrukować na nich to, co wymyśli, lub już wymyślił Grzesiek. Nadruk to kwestia 1-2 dni.

Dresy już są w sklepie, nadruk najprawdopodobniej będzie zrobiony w poniedziałek-wtorek, więc w środę 06.03.2013 będziemy je mogli odebrać.

Ostatnie wieści są takie, że najpóźniej dresy będą gotowe na piątek 08.03.2013, chcemy zrobić tak, by każdy, np. przez tydzień mógł osobiście odebrać dresy w sklepie i na miejscu wpłacić brakującą kwotę pieniędzy, ile to dokładnie będzie podam na stronie internetowej po tym jak Michał zrobi ostateczną kalkulację kosztów, nie później jednak niż w najbliższy czwartek.

Dresy będą jednak dopiero w poniedziałek 11.03.2013. Nadruk będzie nas kosztował więcej niż zakładaliśmy bo około 15zł i nie będziemy mogli pokryć jego kosztów z konta klubu, ponieważ nie mamy tam takiej sumy. Aby było sprawiedliwie, postanowiliśmy, że wszystkie osoby, które nie zalegają ze składkami, będą miały dresy tańsze o nadruk, czyli właśnie o te 15zł. Różnica w kwocie będzie pokryta z konta klubu. Żeby było jeszcze bardziej sprawiedliwie, wszystkie osoby, które do poniedziałku do godz.12:00 wpłacą składkę na konto, również zapłacą za dres tylko 80zł. Płacimy oczywiście przelewem, dane znajdziecie na tej stronie w zakładce KONTO.

Wracając do sedna sprawy, ostatecznie do dresów trzeba dopłacić:

95zł jeżeli nie ma opłaconej składki rocznej

80zł jeżeli składka jest opłacona

Osoby które opłaciły składki za ten rok:

Katarzyna Biernacka, Jakub Błędowski, Piotr Gudro, Michał Kopik, Krzysztof Latuszek, Grzegorz Mikulski, Mirosław Nowicki, Krzysztof Piętka, Agnieszka Rutkowska, Łukasz Szymborski, Monika Szyszka, Marcin Szyszka, Łukasz Świesiulski, Piotr Wąsik, Michał Wielgosz, Beata Wierzbicka, Mariusz Ekiert.

W przypadku niejasności związanych z wpłatami, proszę się kontaktować z Mirkiem Kajakiem.

Będę was informował na bieżąco o obu tych sprawach.

 

Marcin