Kilka spraw formalnych

  • Przypominam, że do końca marca należy wpłacić roczną składkę członkowską. Od kilku lat jest ona niezmienna i wynosi 10zł w przypadku pań i 50zł dla panów. Oczywiście jeżeli dla kogoś skladka ta jest obciążeniem dla domowego budżetu, może on zwrócić się do Prezesa Stowarzyszenie o zwolnienie z jej płacenia.
  • Planujemy wspólne starty i wyjazdy. Zaczynamy od maratonu i 10km w Łodzi (17.04), jest osiem osób chętnych na wyjazd, ale wszystko pokrywamy z własnych środków. Michał zbiera chętnych na wyjazd na półmaraton Hajnowski (18.05), jest ok 17 osób chętnych, a klub pokryje najprawdopodobniej koszty przejazdu (bus). Ostatnim planowanym wspólnym wyjazdem jest maraton we Florencji (listopad 2016), o tym biegu więcej znajdziecie na Forum.
  • Już 10 kwietnia rozpoczynamy V edycję GPZM, Regulamin został zaktualizowany i jest dostępny w zakladce Grand Prix. Zmiany o których można już dziś powiedzieć to przyspieszenie o 30min startu biegu głównego, oraz przeniesienie miejsca rozgrywania drugich zawodów z Zarzecza do Leszczyn - więcej informacji zamieszczę wkrótce na Forum i FB
  • cdn.