Wyniki GPZG 08.05.2022

BIEG GŁÓWNY









MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Robert Świecak 2 M 1 00:02:52 00:10:19 00:17:51
2 Marcin Karwowski 18 M 2 00:02:53 00:10:42 00:18:32
3 Damian Przybysz 65 M 3 00:03:04 00:11:13 00:19:03
4 Bartek Garnek 60 M 4 00:03:04 00:11:13 00:19:25
5 Sławomir Szostak 66 M 1 00:03:04 00:11:26 00:19:52
6 Radek Biernacki 53 M 2 00:03:23 00:11:53 00:20:08
7 Olaf Woder 5 M 5 00:03:05 00:11:37 00:20:26
8 Daniel Sierański 68 M 6 00:03:08 00:11:28 00:20:38
9 Krzysztof Pyza 49 M 7 00:03:20 00:12:05 00:20:40
10 Paweł Świesiulski 64 M 8 00:03:23 00:12:06 00:20:44
11 Krzysztof Soszka 17 M 9 00:03:19 00:12:05 00:20:52
12 Mariusz Kusio 16 M 10 00:03:05 00:11:56 00:21:02
13 Jacek Górzkowski 56 M 3 00:03:23 00:12:20 00:21:05
14 Robert Makulec 3 M 11 00:03:23 00:12:19 00:21:15
15 Zenon Michalik 54 M 4 00:03:23 00:12:20 00:21:16
16 Agnieszka Flont 59 K 1 00:03:24 00:12:29 00:21:44
17 Filip Rękawek 6 M 12 00:03:26 00:12:57 00:21:54
18 Paweł Mucha 51 M 5 00:03:41 00:13:27 00:22:49
19 Radosław Owczarek 42 M 13 00:03:40 00:13:27 00:22:52
20 Błażej Kujda 36 M 14 00:03:43 00:13:36 00:23:25
21 Piotr Wojdat 22 M 15 00:03:44 00:13:36 00:23:30
22 Iwona Oleksiak 4 K 2 00:03:38 00:13:29 00:23:32
23 Marcin Ostrowski 63 M 16 00:03:33 00:13:30 00:24:22
24 Grzegorz Borowski 30 M 17 00:03:25 00:13:49 00:24:34
25 Damian Zieliński 12 M 18 00:04:04 00:14:42 00:24:47
26 Katarzyna Miętus 44 K 3 00:03:44 00:14:12 00:24:48
27 Krzysztof Majek 57 M 6 00:03:38 00:13:59 00:25:01
28 Tomasz Zaborowski 33 M 19 00:04:18 00:14:44 00:25:09
29 Krzysztof Latuszek 62 M 7 00:04:01 00:14:41 00:25:26
30 Paweł Dadas 27 M 20 00:03:57 00:14:39 00:25:38
31 Mateusz Ekert 61 M 21 00:03:41 00:14:38 00:26:07
32 Marcin Tomaszek 48 M 22 00:04:18 00:15:31 00:26:34
33 Paweł Piotrowski 46 M 23 00:04:07 00:15:25 00:26:55
34 Andrzej Szałas 50 M 8 00:04:25 00:16:02 00:26:58
35 Jarosław Kargol 58 M 9 00:04:19 00:15:29 00:27:05
36 Elżbieta Turek 13 K 4 00:04:26 00:16:15 00:28:09
37 Justyna Sykuła 40 K 5 00:04:05 00:15:53 00:28:11
38 Mirosław Nowicki 24 M 24 00:04:19 00:16:29 00:28:54
39 Zbigniew Dąbrówka 67 M 25 00:04:17 00:16:43 00:29:54
40 Andrzej Sowa 43 M 26 00:04:27 00:17:07 00:29:54
41 Hanna Wiśnicka 55 K 1 00:04:36 00:17:26 00:30:13
42 Joanna Włodarczyk 69 K 2 00:04:41 00:17:28 00:30:35

WYNIKI D1








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Dawid Nowosielski 103 M 1 00:01:41
2 Franciszek Turek 106 M 2 00:01:44
3 Jakub Przybysz 123 M 3 00:01:45
4 Nina Kępka 116 K 1 00:01:49
5 Anna Stachurska 121 K 2 00:01:51
6 Tymon Oleksiak 102 M 4 00:01:53
7 Alicja Kucharska 115 K 3 00:01:54
8 Zofia Kępka 113 K 4 00:01:55
9 Zosia Dybcio 118 K 5 00:02:09
10 Adam Kępka 114 M 5 00:02:12
11 Andrzej Ekert 120 M 6 00:02:15
12 Antoś Radziej 105 M 7 00:02:17
13 Emilia Ruta 122 K 6 00:02:19
14 Marcel Tomasiewicz 104 M 8 00:02:20
15 Stanisław Sowa 125 M 9 00:02:37
16 Wojciech Mazek 101 M 10 00:02:39
17 Oliwia Mazek 100 K 7 00:02:39
18 Barbara Wiśniewska 124 K 8 00:02:50
19 Ala Dybcio 119 K 9 DNF

WYNIKI D2








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Zuzanna Turek 207 K 1 00:01:11
2 Jakub Oleksiak 201 M 1 00:01:11
3 Pola Zielińska 205 K 2 00:01:18
4 Małgorzata Ostrowska 217 K 2 00:01:18
5 Nina Zielińska 206 K 3 00:01:21
6 Zuzanna Kołnierzak 211 K 4 00:01:23
7 Leon Ostrowski 216 M 2 00:01:30
8 Klara Piotrowska 212 K 5 00:01:32
9 Lena Kępka 210 K 6 00:01:33
10 Aniela Przybysz 220 K 7 00:01:35
11 Piotr Michalik 218 M 3 00:01:41
12 Natalka Stachurska 214 K 8 00:01:47
13 Mikolaj Krupop 202 M 4 00:01:58
14 Alicja Ruta 215 K 9 00:02:11
15 Filip Dąbrówka 221 M 5 00:02:16
16 Jan Michalik 219 M 6 DNF

WYNIKI D3








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 315 M 1 00:01:37
2 Konrad Sowa 314 M 2 00:01:41
3 Szymon Ostrowski 325 M 3 00:01:42
4 Lidia Czarnecka 305 K 1 00:01:43
5 Alicja Czarnecka 306 K 2 00:01:44
6 Dominik Szczęsny 323 M 4 00:01:44
7 Liliana Gas 308 K 2 00:01:44
8 Wiktoria Barna 319 K 3 00:01:49
9 Wiktor Piotrowski 322 M 5 00:01:52
10 Bartek Pieniak 309 M 6 00:01:59
11 Olga Tomasiewicz 302 K 4 00:02:01
12 Nikola Lipińska 318 K 5 00:02:04
13 Jakub Barna 320 M 7 00:02:10
14 Weronika Miętus 311 K 6 00:02:11
15 Oliwia Nowicka 313 K 7 00:02:15
16 Milena Drishluk 326 K 8 00:02:16
17 Alicja Woder 307 K 9 00:02:16
18 Kajetan Oleksiak 300 M 8 00:02:17
19 Zofia Grzegrzółka 324 K 10 00:02:23
20 Kacper Dąbrówka 321 M 9 00:02:28
21 Zofia Zuchniak 310 K 11 00:02:38
22 Lilia Krupop 301 K 12 00:03:34

WYNIKI D4








MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ MSC
KAT
POMIAR 1 CZAS
1 Wojciech Grzegrzółka 409 M 1 00:01:44 00:03:23
2 Szymon Kołnierzak 407 M 2 00:01:48 00:03:26
3 Karolina Kałaska 414 K 1 00:01:55 00:04:06
4 Oskar Ruta 411 M 3 00:02:10 00:04:37
5 Eliza Mikulska 406 K 2 00:02:04 00:04:47
6 Laura Woder 403 K 3 00:02:20 00:05:03
7 Bartosz Stoń 413 M 4 00:02:24 00:05:04
8 Wiktoria Piłka 412 K 4 00:03:01 00:06:46
9 Malwina Duchna 410 K 5 00:03:01 00:07:25
10 Karolina Zuchniak 405 K 6 00:03:01 00:07:25