Wynik Grand Prix Ziemi Garwolińskiej 05.06.2022

D1






MSC IMIĘ NAZWISKO NR CZAS
1 Dominik Zieliński 111 00:01:30
2 Franciszek Turek 106 00:01:36
3 Dawid Nowosielski 103 00:01:36
4 Zuzanna Rosłoń 130 00:01:38
5 Mikołaj Bokus 126 00:01:41
6 Oliwia Leopold 129 00:01:42
7 Nina Kępka 116 00:01:44
8 Zofia Kępka 113 00:01:45
9 Alicja Kucharska 115 00:01:46
10 Blanka Wieczorkiewicz 142 00:01:48
11 Lena Deszcz 134 00:01:48
12 Anna Mazek 141 00:01:49
13 Anna Stachurska 121 00:01:50
14 Demjan Stefankiv 132 00:01:55
15 Jan Zuchniak 107 00:01:55
16 Michalina Borowska 140 00:01:57
17 Filip Kosicki 138 00:01:59
19 Zosia Dybcio 118 00:02:00
18 Józef Pałyska 108 00:02:00
20 Marcel Tomasiewicz 104 00:02:01
21 Adam Kępka 114 00:02:02
22 Patrycja Zielińska 112 00:02:09
23 Oliwia Mazek 100 00:02:11
24 Tymon Oleksiak 102 00:02:11
25 Kacper Zerka 135 00:02:11
26 Wiktoria Serej 133 00:02:15
27 Jerzy Pałyska 109 00:02:17
28 Piotr Serej 128 00:02:24
29 Wojciech Mazek 101 00:02:33
30 Anna Leshchuk 131 00:02:42
31 Maria Bokus 136 00:02:43
32 Paweł Zieliński 143 00:02:45
33 Adaś Lidzbarski 110 00:02:49
34 Emilia Borowska 139 00:02:54
35 Zosia Szczepańska 127 00:02:56
36 Marta Kępka 117 00:03:12
37 Ala Dybcio 119 00:03:19
38 Oliwia Kosicka 137 00:03:44

D2






MSC IMIĘ NAZWISKO NR CZAS
1 Zuzanna Turek 207 00:01:08
2 Pola Zielińska 205 00:01:14
3 Jakub Oleksiak 201 00:01:15
4 Małgorzata Ostrowska 217 00:01:17
5 Zuzanna Kołnierzak 211 00:01:19
6 Nina Zielińska 206 00:01:20
7 Franciszek Mazek 236 00:01:21
8 Zuzanna Kosiorek 226 00:01:23
9 Franek Leopold 224 00:01:25
10 Leon Ostrowski 216 00:01:25
11 Patryk Ornat 223 00:01:27
12 Wojciech Serej 228 00:01:28
13 Maciej Szczepański 222 00:01:29
14 Szymon Ornat 225 00:01:29
15 Klara Piotroska 232 00:01:31
16 Lena Kępka 210 00:01:31
17 Natalka Stachurska 214 00:01:33
18 Borys Kostyra 233 00:01:37
19 Szymon Pietryka 231 00:01:40
20 Szymon Zerka 230 00:01:42
22 Zofia Borowska 235 00:01:44
21 Mikolaj Krupop 202 00:01:44
23 Irena Pałyska 209 00:01:45
24 Stanisław Zuchniak 208 00:01:47
25 Barbara Piesiewicz 229 00:01:50
26 Paweł Leszek 227 00:01:58
27 Mieszko Mazek 234 00:02:19

D3







MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ CZAS
1 Mateusz Kołnierzak 315 M 00:01:31
2 Szymon Ostrowski 325 M 00:01:35
3 Konrad Sowa 314 M 00:01:38
4 Lidia Czarnecka 305 K 00:01:40
5 Alicja Czarnecka 306 K 00:01:41
6 Wiktoria Barna 319 K 00:01:44
7 Wiktor Piotrowski 328 M 00:01:48
8 Jan Kosiorek 327 M 00:01:50
9 Hania Leszek 330 K 00:01:51
10 Jakub Ruta 331 M 00:01:53
11 Olga Tomasiewicz 302 K 00:01:57
12 Zofia Grzegrzółka 324 K 00:02:01
13 Adela Mikulska 332 K 00:02:01
14 Jakub Barna 320 M 00:02:05
15 Lilia Krupop 301 K 00:02:06
16 Kajetan Oleksiak 300 M 00:02:11
17 Zofia Zuchniak 310 K 00:02:37
18 Jakub Żochowski 312 M 00:02:44

D4








MSC PŁEĆ IMIĘ NAZWISKO NR POMIAR 1 CZAS
1 M Wojciech Grzegrzółka 409 00:01:33 00:03:08
2 M Szymon Kołnierzak 407 00:01:50 00:03:41
3 K Karolina Kałaska 416 00:01:49 00:03:59
4 K Zosia Karczmarczyk 415 00:01:52 00:04:08
5 M Bartosz Stoń 413 00:02:05 00:04:32
6 K Laura Woder 403 00:02:11 00:05:01
7 K Wiktoria Żochowska 400 00:02:35 00:05:54
8 K Karolina Zuchniak 405 00:02:37 00:06:01
9 M Roman Leshchuk 417 00:02:23  

Bieg głowny









MSC IMIĘ NAZWISKO NR PŁEĆ KAT 2 POMIAR 1 POMIAR 2 CZAS
1 Robert Świecak 2 M M16-49 00:02:51 00:10:30 00:17:52
2 Marcin Karwowski 18 M M16-49 00:02:56 00:10:59 00:18:52
3 Damian Przybysz 65 M M16-49 00:02:57 00:10:59 00:18:53
4 Robert Makulec 3 M M16-49 00:03:01 00:11:15 00:19:17
5 Bartek Garnek 60 M M16-49 00:03:01 00:11:16 00:19:22
6 Daria Paśnicka 1 K K16-49 00:02:59 00:11:17 00:19:31
7 Sławomir Szostak 66 M M50-99 00:02:56 00:11:13 00:19:40
8 Mariusz Kusio 16 M M16-49 00:02:59 00:11:17 00:20:08
9 Mariusz Leszek 75 M M16-49 00:03:11 00:11:50 00:20:23
10 Olaf Woder 5 M M16-49 00:03:04 00:11:37 00:20:37
11 Krzysztof Soszka 17 M M16-49 00:03:12 00:12:00 00:20:51
12 Paweł Mucha 51 M M50-99 00:03:13 00:12:00 00:21:23
13 Jacek Górzkowski 56 M M50-99 00:03:26 00:12:48 00:21:50
14 Agnieszka Flont 59 K K16-49 00:03:25 00:12:39 00:21:52
15 Paweł Mikulski 20 M M16-49 00:03:26 00:12:47 00:21:58
16 Mateusz Mikulski 21 M M16-49 00:03:26 00:12:47 00:22:01
17 Iwona Oleksiak 4 K K16-49 00:03:25 00:13:08 00:23:01
18 Zenon Michalik 54 M M50-99 00:03:38 00:13:15 00:23:01
19 Grzegorz Rosa 79 M M16-49 00:03:41 00:13:28 00:23:03
20 Piotr Wojdat 22 M M16-49 00:03:40 00:13:28 00:23:03
21 Paweł Dadas 27 M M16-49 00:03:21 00:13:15 00:23:31
22 Rafał Podołowski 37 M M16-49 00:03:35 00:13:35 00:23:33
23 Błażej Kujda 36 M M16-49 00:03:34 00:13:34 00:23:33
24 Marcin Tomaszek 48 M M16-49 00:03:37 00:13:35 00:23:42
25 Wojciech Lidzbarski 77 M M50-99 00:03:46 00:13:47 00:23:44
26 Grzegorz Borowski 30 M M16-49 00:03:35 00:13:36 00:23:59
27 Piotr Sadło 70 M M16-49 00:03:45 00:14:09 00:24:34
28 Łukasz Mazek 78 M M16-49 00:04:05 00:15:02 00:25:07
29 Krzysztof Majek 57 M M50-99 00:03:38 00:14:09 00:25:27
30 Kornelia Wąsik 23 K K16-49 00:04:01 00:14:42 00:25:34
31 Monika Ochnik 19 K K16-49 00:03:54 00:14:42 00:25:39
32 Damian Zieliński 12 M M16-49 00:04:04 00:15:00 00:25:58
33 Paweł Borowski 76 M M16-49 00:03:37 00:14:19 00:26:02
34 Krzysztof Latuszek 62 M M50-99 00:03:46 00:14:44 00:26:03
35 Marta Latuszek 73 K K16-49 00:03:46 00:14:43 00:26:04
36 Paweł Piotrowski 72 M M16-49 00:03:48 00:14:47 00:26:36
37 Elżbieta Turek 13 K K16-49 00:04:16 00:15:40 00:27:12
38 Jakub Rosiak 74 M M16-49 00:04:20 00:15:41 00:27:13
39 Mateusz Domański 71 M M16-49 00:04:07 00:15:31 00:27:56
40 Andrzej Sowa 43 M M16-49 00:04:22 00:16:52 00:29:40
41 Hanna Wiśnicka 55 K K50-99 00:04:22 00:17:16 00:30:42
42 Zbigniew Dąbrówka 67 M M16-49 00:04:19 00:18:43 00:33:19