Wyniki zawodów z dnia 08.09.2022



  BIEG GŁÓWNY
  imię nazwisko nr kat pomiar1 pomiar2 wynik
1 Robert Świecak 94 M16-49 00:02:58 00:10:29 00:17:48
2 Marcin Karwowski 18 M16-49 00:02:59 00:11:04 00:19:12
3 Daniel Nowicki 92 M16-49 00:03:05 00:11:29 00:19:50
4 Krzysztof Pyza 49 M16-49 00:03:10 00:11:39 00:19:57
5 Krzysztof Soszka 17 M16-49 00:03:16 00:12:06 00:20:41
6 Jarosław Walecki 9 M16-49 00:03:21 00:12:30 00:21:15
7 Michał Głowala 91 M16-49 00:03:30 00:12:32 00:21:30
8 Paweł Mucha 51 M50-99 00:03:30 00:12:37 00:21:38
9 Radosław Owczarek 42 M16-49 00:03:31 00:12:43 00:21:45
10 Mateusz Mikulski 21 M16-49 00:03:22 00:12:39 00:21:50
11 Agnieszka Flont 59 K16-49 00:03:21 00:12:41 00:22:06
12 Przemysław Popiński 95 M50-99 00:03:26 00:12:59 00:22:14
13 Zenon Michalik 54 M50-99 00:03:39 00:13:14 00:22:40
14 Iwona Oleksiak 93 K16-49 00:03:40 00:13:15 00:22:40
15 Piotr Sadło 70 M16-49 00:03:51 00:13:46 00:23:16
16 Łukasz Mazek 78 M16-49 00:03:47 00:13:40 00:23:25
17 Piotr Wojdat 22 M16-49 00:03:37 00:13:27 00:23:32
18 Marcin Tomaszek 48 M16-49 00:03:36 00:13:42 00:23:36
19 Błażej Kujda 36 M16-49 00:03:49 00:13:47 00:23:45
20 Rafał Podołowski 37 M16-49 00:03:44 00:13:52 00:24:00
21 Marcin Chliliewicz 89 M16-49 00:03:48 00:14:04 00:24:11
22 Agata Zboina 29 K16-49 00:03:46 00:14:22 00:24:37
23 Jarosław Zawadzki 81 M16-49 00:03:44 00:14:36 00:25:04
24 Monika Ochnik 19 K16-49 00:03:51 00:14:38 00:25:10
25 Łukasz Mazek 90 M16-49 00:03:52 00:14:39 00:25:11
26 Andrzej Szałas 50 M50-99 00:03:58 00:14:56 00:25:42
27 Grzegorz Mikulski 83 M16-49 00:04:28 00:15:21 00:25:47
28 Marta Latuszek 73 K16-49 00:03:54 00:14:57 00:25:51
29 Dorota Korycka 86 K16-49 00:03:55 00:14:56 00:25:52
30 Adrian Grzeszczak 80 M16-49 00:03:52 00:14:41 00:26:31
31 Elżbieta Turek 13 K16-49 00:04:31 00:15:51 00:27:10
32 Wojciech Dybcio 87 M16-49 00:04:27 00:16:11 00:27:18
33 Justyna Sykuła 40 K16-49 00:04:05 00:15:40 00:27:23
34 Jacek Górzkowski 56 M50-99 00:05:00 00:18:15 00:29:27
35 Radek Odziemczyk 84 M16-49 00:05:00 00:18:15 00:29:27
36 Andrzej Sowa 43 M16-49 00:04:37 00:17:44 00:29:29
37 Hanna Wiśnicka 55 K50-99 00:04:28 00:17:20 00:30:14





D1
msc imię nazwisko nr wynik
1 Dominik Zieliński 111 00:01:29
2 Franciszek Turek 106 00:01:34
3 Mikołaj Bokus 126 00:01:34
4 Dawid Nowosielski 155 00:01:35
5 Tymon Oleksiak 159 00:01:39
6 Oliwia Leopold 129 00:01:42
7 Tymon Nowicki 158 00:01:44
8 Aleksander Zamojski 145 00:01:46
9 Lena Deszcz 134 00:01:46
10 Józef Pałyska 108 00:01:49
11 Oliwier Piętka 144 00:01:50
12 Zofia Kępka 113 00:01:50
13 Teofil Tadeusz Mikulski 161 00:01:51
14 Franciszek Kowalczyk 157 00:01:51
15 Laura Walecka 160 00:01:52
16 Dominika Tudek 147 00:01:52
17 Kacper Zerka 135 00:01:55
18 Marcel Tomasiewicz 104 00:01:56
19 Emilia Ruta 122 00:02:00
20 Piotr Tratkiewicz 154 00:02:00
21 Zosia Dybcio 118 00:02:03
22 Julia Kosiorek 149 00:02:04
23 Patrycja Zielińska 112 00:02:08
24 Lilianna Chilkiewicz 153 00:02:09
25 Oliwia Mazek 100 00:02:11
26 Jerzy Pałyska 109 00:02:23
27 Kacper Zając 152 00:02:23
28 Wojciech Mazek 101 00:02:29
29 Maria Bokus 136 00:02:31
30 Helena Ochnik 150 00:02:46
31 Paweł Zieliński 143 00:02:55
32 Marta Kępka 117 00:03:03
33 Leon Żurawek 146 00:03:03
34 Kaja Korycka 151 00:03:13
35 Stanisław Sowa 125 00:03:15
36 Klara Wolska 148 00:03:44
37 Nina Kępka 116 00:04:06
38 Adam Kępka 114  




D2
msc imię nazwisko nr wynik
1 Zuzanna Turek 207 00:01:07
2 Jakub Oleksiak 243 00:01:14
3 Radosław Prządka 247 00:01:15
4 Pola Zielińska 205 00:01:15
5 Zuzanna Kołnierzak 211 00:01:16
6 Lena Wielgosz 244 00:01:16
7 Nina Zielińska 206 00:01:19
8 Zuzanna Kosiorek 226 00:01:20
9 Lena Kępka 210 00:01:23
10 Tomasz Wójcik 242 00:01:23
11 Aniela Przybysz 220 00:01:26
12 Anna Tratkiewicz 240 00:01:28
13 Alicja Masny 246 00:01:28
14 Helena Wolska 241 00:01:32
15 Aleksandra Walecka 245 00:01:34
16 Maria Dziewanowska 238 00:01:35
17 Szymon Zając 239 00:01:36
18 Szymon Zerka 230 00:01:38
19 Barbara Piesiewicz 229 00:01:43
20 Irena Pałyska 209 00:01:43
21 Paweł Leszek 227 00:01:55
22 Mikolaj Krupop 202 00:02:04
23 Alicja Ruta 215 00:02:04
24 Franek Leopold 224 00:14:12










D3
msc imię nazwisko nr wynik
1 Mateusz Kołnierzak 315 00:01:40
2 Konrad Sowa 314 00:01:43
1 Krzysztof Dziewanowski 334 kat. Spec.
3 Lidia Czarnecka 305 00:01:44
4 Wiktoria Barna 319 00:01:47
5 Olga Tomasiewicz 302 00:01:52
6 Alicja Czarnecka 306 00:01:52
7 Dominik Szczęsny 339 00:01:54
8 Jan Kosiorek 327 00:01:55
9 Igor Nowicki 340 00:01:56
10 Agnieszka Tratkiewicz 338 00:01:59
11 Julia Proczek 335 00:01:59
12 Nikola Lipińska 318 00:02:03
13 Jakub Barna 320 00:02:05
14 Lilia Krupop 301 00:02:06
15 Bartłomiej Matysiak 341 00:02:07
16 Antonina Król 337 00:02:08
17 Adela Mikulska 332 00:02:10
18 Jakub Żochowski 312 00:02:11
19 Bartłomiej Walecki 333 00:02:12
20 Kajetan Oleksiak 342 00:02:13
21 Lena Kaczor 336 00:02:19





D4
msc imię nazwisko nr pomiar1 wynik
1 Bartosz Głowala 422 00:01:49 00:03:39
2 Maja Rosłaniec 421 00:02:01 00:04:06
3 Oskar Ruta 411 00:02:03 00:04:09
4 Zosia Karczmarczyk 420 00:02:05 00:04:27
5 Zofia Dziewanowska 418 00:02:07 00:04:47
6 Amelia Wolska 419 00:02:31 00:05:42
7 Wiktoria Żochowska 400 00:02:37 00:06:04
8 Małgorzata Jakubczak 401 00:01:32 00:06:22
9 Malwina Duchna 410 00:03:10 00:06:56