WYNIKI TRIATHLONU GARWOLIŃSKIEGO WYNIKI TRIATHLONU GARWOLIŃSKIEGO
4 lipca 2015 r. 4 lipca 2015 r.
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ NR MIASTO KLUB KAT. M. KAT. PŁEĆ KAT. DOD. PŁYWANIE M. PO PŁYW. T1 M. W T1   pomiar po T1 M. PO T1 ROWER M. W ROW. PO ROW. M. PO ROW. T2 M. W T2 PO T2 M. PO T2 BIEG M. W BIEG 150m przed metą M. 150M PRZED METĄ OSTATNIE 150M M. W 150M META
1 STĘPNIAK KACPER 105 ByDGOSZCZ TRI-SPORT M20 M20 \ 1 M   0:10:25 1 0:00:51 2 00:11:16 1 0:28:38 1 00:39:54 1 0:00:38 2 00:40:32 1 0:17:36 1 00:57:39 1 0:00:29 2 00:58:08
2 STĘPNIAK ROBERT 104 BYDGOSZCZ TRI-SPORT M40 M40 \ 1 M   0:11:20 6 0:01:00 6 00:12:20 4 0:30:32 7 00:42:52 3 0:00:39 3 00:43:31 3 0:18:51 3 01:01:50 2 0:00:32 13 01:02:22
3 MAŚLANKO JAKUB 102 BRZEZINY   M20 M20 \ 2 M   0:10:29 2 0:00:51 3 00:11:20 2 0:30:56 10 00:42:16 2 0:00:43 5 00:42:59 2 0:20:25 9 01:02:49 3 0:00:35 35 01:03:24
4 JANIAK PAWEŁ 69 SIEDLCE LENIWCE M30 M30 \ 1 M   0:12:33 9 0:01:41 23 00:14:14 9 0:30:37 9 00:44:51 8 0:00:44 7 00:45:35 7 0:19:19 5 01:04:21 4 0:00:33 24 01:04:54
5 GOŹDZIK MAREK 9 WARSZAWA WOLA ZMIAN M30 M30 \ 2 M   0:13:15 12 0:00:57 5 00:14:12 8 0:30:36 8 00:44:48 6 0:00:41 4 00:45:29 6 0:19:42 8 01:04:39 5 0:00:32 16 01:05:11
6 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 83 WARSZAWA UKS G-8 BIELANY K1 K1 \ 1 K   0:10:40 3 0:01:06 8 00:11:46 3 0:31:09 11 00:42:55 4 0:00:46 8 00:43:41 4 0:22:08 24 01:05:14 6 0:00:35 36 01:05:49
7 SKUZA PAWEŁ 43 WARSZAWA   M20 M20 \ 3 M   0:11:08 5 0:01:26 13 00:12:34 5 0:30:24 5 00:42:58 5 0:00:57 25 00:43:55 5 0:22:01 23 01:05:18 7 0:00:38 58 01:05:56
8 ZYCH BARTEK 11 WARSZAWA TRI M40 M40 \ 2 M   0:13:28 15 0:01:51 29 00:15:19 16 0:29:34 2 00:44:53 10 0:00:55 23 00:45:48 9 0:20:55 11 01:06:11 8 0:00:32 14 01:06:43
9 FABISZEWSKI MARCIN 80 WARSZAWA TRIWAWA M30 M30 \ 3 M   0:11:57 8 0:01:35 20 00:13:32 7 0:31:17 12 00:44:49 7 0:01:07 40 00:45:56 10 0:21:04 13 01:06:26 9 0:00:34 25 01:07:00
10 DANIELAK ŁUKASZ 54 WARSZAWA SK BANK TEAM M20 M20 \ 4 M   0:15:19 26 0:00:52 4 00:16:11 21 0:29:52 3 00:46:03 11 0:00:50 15 00:46:53 11 0:20:55 12 01:07:15 10 0:00:33 19 01:07:48
11 ABRAMIUK JAKUB 36 LUBLIN   M30 M30 \ 4 M   0:10:57 4 0:01:49 26 00:12:46 6 0:32:06 18 00:44:52 9 0:00:50 14 00:45:42 8 0:22:25 26 01:07:33 11 0:00:34 30 01:08:07
12 WITKOWSKI DAMIAN 27 POMIECHÓWEK PROGRESS TRIATHLON TEAM M20 M20 \ 5 M   0:17:37 58 0:01:32 18 00:19:09 52 0:30:15 4 00:49:24 20 0:01:01 34 00:50:25 19 0:18:01 2 01:07:54 12 0:00:32 17 01:08:26
13 KWIECIŃSKI JACEK 19 WEJHEROWO WEJHEROWO 42195 M20 M20 \ 6 M   0:16:15 42 0:01:31 15 00:17:46 34 0:32:02 17 00:49:48 22 0:01:04 37 00:50:52 22 0:19:35 6 01:09:58 13 0:00:29 1 01:10:27
14 ŁUBIAN MICHAŁ 1 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M40 M40 \ 3 M Garwolin 0:14:27 22 0:01:43 24 00:16:10 20 0:30:31 6 00:46:41 12 0:01:08 42 00:47:49 12 0:23:03 29 01:10:15 14 0:00:37 49 01:10:52
15 IGNATOWICZ ANDRZEJ 55 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM M40 M40 \ 4 M   0:16:25 51 0:01:53 32 00:18:18 43 0:31:46 15 00:50:04 30 0:01:32 77 00:51:36 30 0:19:39 7 01:10:43 15 0:00:32 15 01:11:15
16 STEFANIAK GRZEGORZ 24 RAWA MAZOWIECKA K.S. TRIATHLON RAWA M30 M30 \ 5 M   0:15:45 36 0:01:55 35 00:17:40 32 0:31:28 13 00:49:08 15 0:00:59 28 00:50:07 18 0:21:27 16 01:11:00 16 0:00:34 26 01:11:34
17 KLEPACKI TOMASZ 39 WARSZAWA K.S. TRIATHLON RAWA M50 M50 \ 1 M   0:13:15 13 0:01:53 34 00:15:08 14 0:33:57 38 00:49:05 14 0:00:55 24 00:50:00 15 0:21:46 19 01:11:12 17 0:00:34 33 01:11:46
18 RZESZUTKO RAFAŁ 77 WARSZAWA UNIQA RUNNERS M20 M20 \ 7 M   0:15:24 28 0:02:20 51 00:17:44 33 0:32:07 19 00:49:51 23 0:00:49 13 00:50:40 21 0:21:11 15 01:11:21 18 0:00:30 4 01:11:51
19 PISAREK EWELINA 51 WARSZAWA PROSKATES NAVIGATORIA K1 K1 \ 2 K   0:16:23 47 0:01:31 16 00:17:54 36 0:32:08 20 00:50:02 28 0:01:17 58 00:51:19 28 0:20:39 10 01:11:24 19 0:00:34 31 01:11:58
20 WYSOCKI TOMASZ 76 POMIECHÓWEK MOTOINTEGRATOR M20 M20 \ 8 M   0:16:24 50 0:02:04 40 00:18:28 44 0:31:32 14 00:50:00 26 0:01:12 48 00:51:12 25 0:21:04 14 01:11:45 20 0:00:31 6 01:12:16
21 SKRZYDŁO JAROSŁAW 57 WARSZAWA   M30 M30 \ 6 M   0:13:14 11 0:02:15 48 00:15:29 17 0:33:45 34 00:49:14 18 0:00:50 16 00:50:04 16 0:22:57 28 01:12:28 21 0:00:33 20 01:13:01
22 BARAN KATARZYNA 16 NAMYSŁÓW   K2 K2 \ 1 K   0:15:48 38 0:01:40 21 00:17:28 30 0:32:19 21 00:49:47 21 0:01:30 76 00:51:17 27 0:21:50 20 01:12:29 22 0:00:38 59 01:13:07
23 KURKIEWICZ ANDRZEJ 3 ŚWIDNIK ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M40 M40 \ 5 M   0:14:14 17 0:00:32 1 00:14:46 11 0:33:22 28 00:48:08 13 0:01:12 50 00:49:20 13 0:24:37 42 01:13:16 23 0:00:41 74 01:13:57
24 AMBROZIŃSKI JAN 60 WARSZAWA TUSZTUSZ.PL M20 M20 \ 9 M   0:14:26 20 0:01:04 7 00:15:30 18 0:33:39 31 00:49:09 16 0:00:43 6 00:49:52 14 0:24:38 43 01:13:51 24 0:00:39 63 01:14:30
25 BRÓDKA PAWEŁ 45 RADOM BIEGIEM RADOM! M40 M40 \ 6 M   0:16:15 43 0:01:47 25 00:18:02 37 0:32:20 22 00:50:22 32 0:01:17 59 00:51:39 32 0:23:12 30 01:14:15 25 0:00:36 41 01:14:51
26 WOJCIECHOWSKI PIOTR 37 GARWOLIN   M40 M40 \ 7 M Garwolin 0:15:39 33 0:01:21 11 00:17:00 27 0:33:03 26 00:50:03 29 0:01:34 79 00:51:37 31 0:23:47 34 01:14:48 26 0:00:36 44 01:15:24
27 SOBOLEWSKI MICHAŁ 25 OPYPY DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI M30 M30 \ 7 M   0:15:45 37 0:01:40 22 00:17:25 29 0:32:30 23 00:49:55 25 0:01:12 51 00:51:07 24 0:24:23 41 01:14:55 27 0:00:35 39 01:15:30
28 URBAN KRZYSZTOF 52 WARSZAWA APEROL TEAM M30 M30 \ 8 M   0:14:17 19 0:01:35 19 00:15:52 19 0:34:01 40 00:49:53 24 0:01:23 66 00:51:16 26 0:24:43 44 01:15:22 28 0:00:37 48 01:15:59
29 TUDEK AGATA 38 WARSZAWA LDI K2 K2 \ 2 K Garwolin 0:13:20 14 0:01:32 17 00:14:52 12 0:34:17 44 00:49:09 17 0:00:58 26 00:50:07 17 0:26:20 62 01:15:47 29 0:00:40 68 01:16:27
30 KURACH PAWEŁ 15 GÓRKI   M20 M20 \ 10 M Garwolin 0:20:49 94 0:02:24 57 00:23:13 84 0:32:56 25 00:56:09 56 0:01:25 71 00:57:34 56 0:19:10 4 01:16:13 30 0:00:31 7 01:16:44
31 BIERNACKI TOMASZ 59 GARWOLIN   M30 M30 \ 9 M Garwolin 0:17:46 60 0:02:20 52 00:20:06 56 0:32:54 24 00:53:00 42 0:01:13 53 00:54:13 38 0:22:45 27 01:16:24 31 0:00:34 27 01:16:58
32 URBANKIEWICZ ALEKSANDRA 85 WARSZAWA TRIMACHINE K2 K2 \ 3 K   0:15:32 31 0:02:32 60 00:18:04 38 0:34:33 47 00:52:37 37 0:01:08 43 00:53:45 36 0:23:25 32 01:16:29 32 0:00:41 75 01:17:10
33 KALWASIŃSKI MATEUSZ 106 WARSZAWA AM-BRAKES M20 M20 \ 11 M   0:15:19 27 0:02:02 38 00:17:21 28 0:33:04 27 00:50:25 33 0:01:01 32 00:51:26 29 0:25:53 55 01:16:49 34 0:00:30 5 01:17:19
34 JANKOWSKI PAWEŁ 20 LEGIONOWO   M30 M30 \ 10 M   0:13:35 16 0:01:26 12 00:15:01 13 0:34:14 43 00:49:15 19 0:01:10 46 00:50:25 20 0:26:58 67 01:16:47 33 0:00:36 45 01:17:23
35 PRUSZEK STANISŁAW 18 BRWINÓW   M20 M20 \ 12 M   0:16:19 45 0:02:48 69 00:19:07 51 0:33:22 29 00:52:29 36 0:01:54 95 00:54:23 40 0:23:15 31 01:17:05 35 0:00:33 21 01:17:38
36 NOWACKA DOMINIKA 12 ZĄBKI   K1 K1 \ 3 K   0:11:49 7 0:02:40 66 00:14:29 10 0:38:42 74 00:53:11 44 0:01:00 30 00:54:11 37 0:24:14 39 01:17:48 36 0:00:37 53 01:18:25
37 ZMYSŁOWSKI ŁUKASZ 23 MOTYCZ WWW.RADCAPRAWNY-LUBLIN.PL M30 M30 \ 11 M   0:16:43 52 0:02:22 54 00:19:05 50 0:34:05 41 00:53:10 43 0:01:15 56 00:54:25 42 0:25:04 47 01:18:49 37 0:00:40 71 01:19:29
38 SIERPIŃSKA MONIKA 56 JÓZEFÓW WARSAW MASTERS TEAM K1 K1 \ 4 K   0:15:39 34 0:02:10 45 00:17:49 35 0:34:54 52 00:52:43 41 0:01:42 82 00:54:25 43 0:25:11 48 01:18:56 38 0:00:40 69 01:19:36
39 KRYSIAK JAKUB 65 WARSZAWA TRIWAWA M20 M20 \ 13 M   0:14:35 24 0:01:52 30 00:16:27 23 0:33:45 33 00:50:12 31 0:01:45 86 00:51:57 34 0:28:24 75 01:19:47 39 0:00:34 28 01:20:21
40 GRZESIŃSKI MATEUSZ 100 GARWOLIN   M20 M20 \ 14 M Garwolin 0:15:59 40 0:02:08 44 00:18:07 40 0:35:57 59 00:54:04 47 0:00:23 1 00:54:27 45 0:26:02 56 01:19:55 40 0:00:34 32 01:20:29
41 MUCHA MICHAL 2 GARWOLIN   M20 M20 \ 15 M Garwolin 0:17:39 59 0:03:49 93 00:21:28 68 0:34:21 46 00:55:49 53 0:00:51 18 00:56:40 50 0:23:56 36 01:20:05 42 0:00:31 8 01:20:36
42 PIĄTKOWSKI TOMASZ 26 RYKI BIEGUSIEM.PL M50 M50 \ 2 M   0:16:23 48 0:02:22 55 00:18:45 46 0:34:47 51 00:53:32 45 0:01:23 67 00:54:55 47 0:25:48 54 01:20:02 41 0:00:41 76 01:20:43
43 MĄKA WOJCIECH 68 GRANICA TRIWAWA M30 M30 \ 12 M   0:15:52 39 0:02:13 47 00:18:05 39 0:34:33 48 00:52:38 38 0:01:47 89 00:54:25 44 0:26:42 65 01:20:31 43 0:00:36 46 01:21:07
44 LATUSZEK JAROSŁAW 82 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M40 M40 \ 8 M Garwolin 0:19:42 81 0:02:37 64 00:22:19 73 0:33:29 30 00:55:48 52 0:01:11 47 00:56:59 51 0:24:10 38 01:20:38 45 0:00:31 9 01:21:09
45 MENDELEWSKI KAMIL 96 KOŚCIAN NAKLEJTOSAM.PL M20 M20 \ 16 M   0:15:27 29 0:02:02 39 00:17:29 31 0:35:09 54 00:52:38 39 0:01:44 84 00:54:22 39 0:26:51 66 01:20:35 44 0:00:38 61 01:21:13
46 WOJCIESZEK PIOTR 87 WARSZAWA BTL M20 M20 \ 17 M   0:16:22 46 0:02:34 61 00:18:56 48 0:37:40 68 00:56:36 59 0:00:59 29 00:57:35 57 0:23:42 33 01:20:46 47 0:00:31 10 01:21:17
47 JANISZEK ROBERT 98 MIĘTNE LABELSOFT TEAM M40 M40 \ 9 M Garwolin 0:16:23 49 0:01:50 27 00:18:13 41 0:31:49 16 00:50:02 27 0:01:02 35 00:51:04 23 0:30:17 85 01:20:44 46 0:00:37 54 01:21:21
48 TRZASKOWSKI MICHAŁ 73 WARSZAWA BREAK THE LIMITS M20 M20 \ 18 M   0:14:32 23 0:03:44 91 00:18:16 42 0:38:10 70 00:56:26 58 0:01:00 31 00:57:26 55 0:24:52 45 01:21:41 48 0:00:37 50 01:22:18
49 CURYŁO WACŁAW 99 WARKA `WYSOCKI`  WARKA M50 M50 \ 3 M   0:21:03 96 0:02:51 72 00:23:54 88 0:33:51 35 00:57:45 67 0:00:47 10 00:58:32 62 0:23:55 35 01:21:55 49 0:00:32 12 01:22:27
50 WODER OLAF 28 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M30 M30 \ 13 M Garwolin 0:20:41 91 0:03:18 81 00:23:59 89 0:35:33 57 00:59:32 73 0:01:26 73 01:00:58 74 0:21:33 17 01:21:59 50 0:00:32 18 01:22:31
51 ZAWADKA KAMIL 21 PILAWA   M20 M20 \ 19 M Garwolin 0:16:16 44 0:02:19 50 00:18:35 45 0:38:18 71 00:56:53 60 0:00:46 9 00:57:39 58 0:25:15 49 01:22:25 52 0:00:29 3 01:22:54
52 BIELIK ROBERT 72 JÓZEFÓW UNLEASHED M40 M40 \ 10 M   0:19:45 82 0:03:25 86 00:23:10 83 0:33:59 39 00:57:09 63 0:01:46 88 00:58:55 64 0:24:03 37 01:22:20 51 0:00:38 60 01:22:58
53 GUJSKI MARCIN 47 MIŃSK MAZOWIECKI   M30 M30 \ 14 M   0:20:43 92 0:02:40 67 00:23:23 86 0:33:44 32 00:57:07 62 0:01:07 41 00:58:14 61 0:25:01 46 01:22:39 53 0:00:36 42 01:23:15
54 MANDZIUK MAREK 74 BIAŁA PODLASKA KBBB M40 M40 \ 11 M   0:18:55 72 0:02:38 65 00:21:33 69 0:34:36 49 00:56:09 57 0:01:33 78 00:57:42 60 0:25:36 53 01:22:41 54 0:00:37 55 01:23:18
55 PIĄTKOWSKI SZYMON 31 RYKI   M20 M20 \ 20 M   0:14:14 18 0:02:05 42 00:16:19 22 0:36:03 62 00:52:22 35 0:01:04 38 00:53:26 35 0:30:02 84 01:22:48 55 0:00:40 70 01:23:28
56 SZUL ROBERT 64 WARSZAWA BIELAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN M30 M30 \ 15 M   0:16:13 41 0:03:06 76 00:19:19 53 0:36:37 64 00:55:56 54 0:01:28 74 00:57:24 54 0:26:18 61 01:23:06 56 0:00:36 47 01:23:42
57 WYPYCH RÓŻA 63 WARSZAWA   K1 K1 \ 5 K   0:15:32 32 0:01:16 10 00:16:48 26 0:38:48 75 00:55:36 51 0:01:23 68 00:56:59 52 0:27:12 68 01:23:35 58 0:00:36 43 01:24:11
58 MASŁOWSKI KAROL 81 WARSZAWA BTL M20 M20 \ 21 M   0:13:08 10 0:02:02 37 00:15:10 15 0:38:55 76 00:54:05 48 0:01:45 87 00:55:50 48 0:28:25 76 01:23:34 57 0:00:41 77 01:24:15
59 MARCINIAK ADAM 101 RYKI AM-BRAKES M20 M20 \ 22 M   0:18:52 70 0:03:13 78 00:22:05 71 0:33:55 36 00:56:00 55 0:01:17 57 00:57:17 53 0:27:15 70 01:23:59 59 0:00:33 22 01:24:32
60 BARSZCZEWICZ PAWEŁ 10 WARSZAWA   M30 M30 \ 16 M   0:17:31 56 0:01:27 14 00:18:58 49 0:34:46 50 00:53:44 46 0:01:09 45 00:54:53 46 0:29:41 82 01:24:00 60 0:00:34 34 01:24:34
61 ZABOROWSKI TOMASZ 48 OŻARÓW MAZOWIECKI NIEZRZESZONY M40 M40 \ 12 M   0:17:52 62 0:01:53 33 00:19:45 54 0:35:44 58 00:55:29 50 0:02:10 99 00:57:39 59 0:27:24 72 01:24:20 61 0:00:43 82 01:25:03
62 WIELGOSZ ZBIGNIEW 92 BOROWIE TRUCHTACZ.PL M40 M40 \ 13 M Garwolin 0:19:21 78 0:01:50 28 00:21:11 66 0:36:59 65 00:58:10 68 0:00:51 19 00:59:01 66 0:26:07 57 01:24:25 62 0:00:43 83 01:25:08
63 ZANIEWSKI ALEKSANDER 79 HALINÓW TRIWAWA M20 M20 \ 23 M   0:19:02 74 0:03:33 87 00:22:35 75 0:35:58 60 00:58:33 70 0:01:20 63 00:59:53 70 0:25:19 50 01:24:35 63 0:00:37 51 01:25:12
64 ZBIEĆ PAWEŁ 86 WARSZAWA BREAK THE LIMITS M20 M20 \ 24 M   0:16:49 54 0:02:30 59 N/D N/D 0:41:00 N/D N/D N/D N/D N/D 01:00:01 71 0:25:30 52 01:24:54 64 0:00:37 52 01:25:31
65 DOMINIK SOLECKI 93 RADOM BC TEAM M30 M30 \ 17 M Garwolin 0:19:08 76 0:03:54 95 00:23:02 80 0:36:19 63 00:59:21 71 0:01:08 44 01:00:29 73 0:25:29 51 01:25:24 65 0:00:34 29 01:25:58
66 KAJAK MIROSŁAW 7 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M50 M50 \ 4 M Garwolin 0:20:44 93 0:02:23 56 00:23:07 81 0:40:24 82 01:03:31 79 0:00:52 22 01:04:23 79 0:21:41 18 01:25:25 66 0:00:39 64 01:26:04
67 PRZYGÓDZKI PIOTR 50 WARSZAWA NIEZRZESZONY M40 M40 \ 14 M   0:18:53 71 0:03:25 85 00:22:18 72 0:34:57 53 00:57:15 64 0:01:36 80 00:58:51 63 0:27:20 71 01:25:28 67 0:00:43 84 01:26:11
68 PIECHOTA MATEUSZ 13 WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU M30 M30 \ 18 M   0:18:08 64 0:02:36 63 00:20:44 61 0:42:48 89 01:03:32 80 0:00:52 21 01:04:24 80 0:21:57 22 01:25:46 68 0:00:35 37 01:26:21
69 MASNY DAWID 34 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M30 M30 \ 19 M Garwolin 0:21:21 97 0:03:36 88 00:24:57 93 0:37:13 66 01:02:10 76 0:01:56 96 01:04:06 78 0:22:24 25 01:25:57 70 0:00:33 23 01:26:30
70 CZUPRYN WOJCIECH 8 WARSZAWA WMT M50 M50 \ 5 M   0:15:27 30 0:01:14 9 00:16:41 25 0:35:59 61 00:52:40 40 0:01:44 85 00:54:24 41 0:32:09 93 01:25:49 69 0:00:44 88 01:26:33
71 BOGUCKI PAWEŁ 35 ŁASKARZEW ŁASKARZEW M30 M30 \ 20 M Garwolin 0:20:02 88 0:02:35 62 00:22:37 76 0:39:00 77 01:01:37 74 0:00:49 12 01:02:26 75 0:24:20 40 01:26:11 71 0:00:35 38 01:26:46
72 BELKA JAROSŁAW 29 GARWOLIN   M30 M30 \ 21 M Garwolin 0:18:22 66 0:02:40 68 00:21:02 62 0:38:23 72 00:59:25 72 0:00:50 17 01:00:15 72 0:27:12 69 01:26:44 72 0:00:43 85 01:27:27
73 BRYNDZA AGATA 95 GIŻYCKO NAKLEJTOSAM.PL K1 K1 \ 6 K   0:16:46 53 0:02:04 41 00:18:50 47 0:39:32 78 00:58:22 69 0:01:20 62 00:59:42 69 0:27:46 73 01:26:47 73 0:00:41 78 01:27:28
74 WAWER WITOLD 91 MIĘTNE TRUCHTACZ.PL M50 M50 \ 6 M Garwolin 0:19:59 87 0:03:48 92 00:23:47 87 0:33:56 37 00:57:43 66 0:01:15 54 00:58:58 65 0:28:39 78 01:26:48 74 0:00:49 95 01:27:37
75 ŁADNO ARKADIUSZ 84 WARSZAWA   M30 M30 \ 22 M   0:18:55 73 0:03:04 74 00:21:59 70 0:35:21 55 00:57:20 65 0:01:47 90 00:59:07 67 0:28:47 80 01:27:13 75 0:00:41 79 01:27:54
76 MIANOWSKI FILIP 6 WOLA RĘBKOWSKA UKS DELFIN GARWOLIN M20 M20 \ 25 M Garwolin 0:14:26 21 0:02:06 43 00:16:32 24 0:34:18 45 00:50:50 34 0:01:02 36 00:51:52 33 0:36:38 99 01:27:47 76 0:00:43 86 01:28:30
77 BINKOWSKI MARCIN 97 RADOM BC TEAM M30 M30 \ 23 M   0:18:08 65 0:03:15 79 00:21:23 67 0:40:16 79 01:01:39 75 0:00:51 20 01:02:30 76 0:26:28 64 01:28:13 77 0:00:45 90 01:28:58
78 MAKARUK MARCIN 53 GARWOLIN   M30 M30 \ 24 M Garwolin 0:19:50 86 0:02:56 73 00:22:46 77 0:34:11 42 00:56:57 61 0:02:15 101 00:59:12 68 0:32:05 92 01:30:37 78 0:00:40 66 01:31:17
79 MUCHA IZABELA 88 GARWOLIN STARÓWKA K2 K2 \ 4 K Garwolin 0:22:00 99 0:05:15 102 00:27:15 101 0:37:23 67 01:04:38 86 0:01:21 65 01:05:59 86 0:26:11 58 01:31:31 80 0:00:39 62 01:32:10
80 MUCHA PIOTR 89 GARWOLIN STARÓWKA M30 M30 \ 25 M Garwolin 0:14:56 25 0:12:00 104 00:26:56 97 0:37:41 69 01:04:37 85 0:01:20 61 01:05:57 85 0:26:13 60 01:31:30 79 0:00:40 67 01:32:10
81 NOWICKI MIROSŁAW 42 GARWOLIN TRUCHTACZ.PL M30 M30 \ 26 M Garwolin 0:20:39 90 0:05:01 101 00:25:40 95 0:38:27 73 01:04:07 83 0:01:53 94 01:06:00 87 0:28:06 74 01:33:35 82 0:00:31 11 01:34:06
82 DOŁOWY PAWEŁ 40 WARSZAWA   M30 M30 \ 27 M   0:16:50 55 0:03:25 84 00:20:15 58 0:43:36 92 01:03:51 82 0:01:52 93 01:05:43 83 0:28:26 77 01:33:28 81 0:00:41 73 01:34:09
83 ANNA DĄBROWSKA 4 WARSZAWA 12TRI.PL K3 K3 \ 1 K   0:20:58 95 0:02:20 53 00:23:18 85 0:40:20 80 01:03:38 81 0:01:18 60 01:04:56 81 0:29:56 83 01:34:03 83 0:00:49 96 01:34:52
84 BIELIK ANNA 67 JÓZEFÓW TRI DREAM TEAM K3 K3 \ 2 K   0:17:46 61 0:03:18 80 00:21:04 64 0:41:20 84 01:02:24 77 0:01:40 81 01:04:04 77 0:31:24 87 01:34:40 84 0:00:48 94 01:35:28
85 BIEŃKO KRZYSZTOF 17 GARWOLIN AVON M20 M20 \ 26 M Garwolin 0:22:44 100 0:03:25 83 00:26:09 96 0:42:06 87 01:08:15 93 0:01:12 49 01:09:27 94 0:26:24 63 01:35:14 85 0:00:37 56 01:35:51
86 OSSOWSKA ZUZANNA 41 WARSZAWA PLUSZAKI K2 K2 \ 5 K   0:19:32 80 0:02:49 70 00:22:21 74 0:41:55 86 01:04:16 84 0:01:24 69 01:05:40 82 0:31:03 86 01:36:04 86 0:00:39 65 01:36:43
87 PODGÓRNY ŁUKASZ 5 WARSZAWA   M30 M30 \ 28 M   0:20:26 89 0:03:42 90 00:24:08 91 0:42:41 88 01:06:49 90 0:01:42 83 01:08:31 91 0:28:43 79 01:36:32 87 0:00:42 81 01:37:14
88 ZMYSŁOWSKI JACEK 22 LUBLIN TRINITY M50 M50 \ 7 M   0:19:49 85 0:03:19 82 00:23:08 82 0:40:23 81 01:03:31 78 0:02:13 100 01:05:44 84 0:33:22 95 01:38:14 88 0:00:52 98 01:39:06
89 MICHALIK ANDRZEJ 32 GARWOLIN   M50 M50 \ 8 M Garwolin 0:19:48 84 0:04:12 96 00:24:00 90 0:41:38 85 01:05:38 87 0:01:01 33 01:06:39 88 0:32:47 94 01:38:40 89 0:00:46 93 01:39:26
90 NASIŁOWSKI PIOTR 78 WARSZAWA BTL M20 M20 \ 27 M   0:19:02 75 0:03:54 94 00:22:56 79 0:42:53 90 01:05:49 89 0:02:54 102 01:08:43 92 0:31:24 88 01:39:14 90 0:00:53 100 01:40:07
91 ZYSEK MACIEJ 49 PILAWA   M20 M20 \ 28 M Garwolin 0:19:45 83 0:03:05 75 00:22:50 78 0:45:09 94 01:07:59 92 0:00:58 27 01:08:57 93 0:31:45 91 01:39:26 91 0:01:16 102 01:40:42
92 LEŚNIAK ADAM 71 HALINÓW BYLEDOBIEC ANIN M50 M50 \ 9 M   0:18:51 69 0:02:16 49 00:21:07 65 0:57:34 101 01:18:41 100 0:01:15 55 01:19:56 100 0:21:53 21 01:41:14 92 0:00:35 40 01:41:49
93 STRUSIŃSKA KATARZYNA 46 MIŃSK MAZOWIECKI   K2 K2 \ 6 K   0:21:23 98 0:03:38 89 00:25:01 94 0:40:45 83 01:05:46 88 0:01:59 97 01:07:45 89 0:35:19 97 01:42:21 93 0:00:43 87 01:43:04
94 ŚLIWKA JOANNA 70 LUBLIN   K2 K2 \ 7 K   0:19:19 77 0:07:52 103 00:27:11 100 0:44:23 93 01:11:34 94 0:00:47 11 01:12:21 95 0:31:28 89 01:43:08 94 0:00:41 80 01:43:49
95 SOBCZAK ZYCH MARTA 58 WARSZAWA TRIWAWA K2 K2 \ 8 K   0:17:55 63 0:03:09 77 00:21:04 63 0:46:06 95 01:07:10 91 0:01:21 64 01:08:31 90 0:36:11 98 01:43:57 95 0:00:45 91 01:44:42
96 SZCZEPKOWSKI RAFAŁ 75 DUCHNÓW   M30 M30 \ 29 M   0:18:36 67 0:02:01 36 00:20:37 60 0:58:01 102 01:18:38 99 0:01:04 39 01:19:42 99 0:26:12 59 01:45:17 96 0:00:37 57 01:45:54
97 DEGORSKI WOJTEK 33 WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU M20 M20 \ 29 M   0:19:26 79 0:04:45 100 00:24:11 92 0:50:47 98 01:14:58 96 0:01:29 75 01:16:27 96 0:31:35 90 01:47:10 97 0:00:52 99 01:48:02
98 JACAK KAZIMIERZ 30 PILAWA GSK `HORYZONT` M60 M60 \ 1 M Garwolin 0:26:23 103 0:04:43 99 00:31:06 102 0:43:21 91 01:14:27 95 0:02:04 98 01:16:31 97 0:34:29 96 01:50:11 98 0:00:49 97 01:51:00
99 JANOWSKI JAROSŁAW 44 KAZIMIERZ DOLNY   M40 M40 \ 15 M   0:15:40 35 0:04:30 98 00:20:10 57 1:01:57 103 01:22:07 102 0:01:48 91 01:23:55 102 0:29:40 81 01:52:55 99 0:00:40 72 01:53:35
100 URA PRZEMYSŁAW 14 WIELICZKA   M30 M30 \ 30 M   0:24:36 102 0:02:28 58 00:27:04 98 0:50:22 97 01:17:26 97 0:01:50 92 01:19:16 98 0:37:35 101 01:56:06 100 0:00:45 92 01:56:51
101 OLESIEJUK ANTONI 103 LUBARTÓW MORSY-LUBARTÓW M60 M60 \ 2 M   0:24:15 101 0:02:50 71 00:27:05 99 0:54:38 99 01:21:43 101 0:01:25 70 01:23:08 101 0:36:58 100 01:59:05 101 0:01:01 101 02:00:06
102 ŻMUDZKA AGNIESZKA 62 WARSZAWA UNLEASHED K3 K3 \ 3 K   0:31:50 104 0:04:25 97 00:36:15 103 0:48:01 96 01:24:16 103 0:01:26 72 01:25:42 103 0:42:25 102 02:07:22 102 0:00:45 89 02:08:07
103 WDOWIAK WOJCIECH 90 WARSZAWA DESTINATION TEAM M30 M30 \ 31 M   0:17:35 57 0:02:10 46 00:19:45 55 0:35:22 56 00:55:07 49 0:01:12 52 00:56:19 49 N/D N/D N/D N/D N/D N/D DNF
104 DRACH-KOWALCZYK KAROLINA 61 WARSZAWA AKADEMIA KATE&KATE K2 K2 \ 9 K   0:18:40 68 0:01:52 31 00:20:32 59 0:57:21 100 01:17:53 98 N/D N/D N/D N/D N/D N/D N/D N/D N/D   DNF