Sprawy organizacyjne Truchtaczy

3 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
Sprawy organizacyjne Truchtaczy

Trochę nazbierało się nam spraw organizacyjnych więc postaram się je tu krótko opisać:

  1. Składki członkowskie pozostają bez zmian czyli rocznie jest to 50zł dla mężczyzn i 10zł dla kobiet. Termin wpłat ustaliliśmy do 31.03.2014. Dlaczego warto wpłacić w terminie? Ponieważ od tego roku Truchtacze nie będą płacić za bieg Avon kontra Przemoc, oraz jeżeli wszystko pójdzie dobrze w tym roku również będziemy chcieli dofinansowywać zakup sprzętu sportowego dla członków klubu. Osoby, które wpłacą po terminie nie będą miały tego typu przywilejów. Składkę wpłacamy zawsze przelewem na konto z dokładnym opisem, że jest to składka za rok ...
  2. Musimy bardziej sformalizować naszą przynależność do klubu poprzez podpisanie deklaracji członkowskiej. Niestety nie znalazłem jeszcze sposobu w jaki mogę taką deklarację umieścić na stronie, więc wysyłam ją mailowo. Proszę więc wszystkich Truchtaczy, oraz osoby chętne do przystąpienia do klubu o kontakt na adres sebastian.szyszka@gcs.com z dopiskiem w tytule "deklaracja członkowska". Prześlę wtedy deklarację, którą po wypełnieniu można mi oddać osobiście w każdy czwartek na KWADRACIE o 20:30, lub np. scan dokumentu przesłać na podany wyżej adres. Jeżeli chodzi o osoby chętne do przystąpienia do naszego Klubu, to po wypełnieniu deklaracji należy poczekać na zatwierdzenie jej przez Zarząd (trwa to do 2 dni). Dalsze informacje będę przesyłał mailem. Ostatnim etapem rejestracji jest wpłata składki, jej opłacenie oznacza przyjęcie w poczet członków klubu.
  3. Do końca stycznia jest jeszcze możliwość zakupu sprzętu z dofinansowaniem klubu w wysokości 200zł. Po tym terminie zamykamy i płacimy rachunek. Jakieś terminy muszą obowiązywać chociażby z tego wzglądu, że aby rozpocząć kolejną akcję musimy zakończyć tę pierwszą. Poniżej lista osób uprawnionych do dofinansowania, która z tego prawa jeszcze nie skorzystała i jak wspomniałem wyżej, ma na to czas do końca stycznia 2014r:

1.Mirosław Kajak

2.Grzegorz Mikulski

3.Michał Wielgosz

4.Łukasz Szymborski

5.Daniel Kajak

6.Michał Latuszek

7.Krzysztof Latuszek

8.Monika Rogala

9.Tomasz Jędrzejewski

10.Monika Szyszka

11.Anna Maria Kajak

12.Jakub Błędowski 

mileczna
Portret użytkownika mileczna
bardzo dziekuję za wczorajszy bieg :)

Bardzo dziekuje za towarzystwo wczoraj :) Troche wam ogor robiłam ,ale napewno za pare miesięcy bedzie lepiej. Chciałabym sie zapisać do klubu.
Paulina

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Również dziękujemy, mam

Również dziękujemy, mam nadzieję że dzięki tobie dziewczyny w końcu wyjdą z nami w czwartki pobiegać! Temat zapisów już nie aktualny bo kilka godzin temu oficjalnie zostałaś Truchtaczem!

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać