Wyniki III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Ależ wczoraj było pięknie! III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej za nami - dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej edycji zawodów. Szczególnie słowa uznania ślemy do maluchów i ich rodziców, którzy wytrwale biegali i kibicowali.

W tym roku pobiegło aż 124 dzieci, to 46% więcej niż przed rokiem. Dopisali również dorośli, tu również mamy 28% wzrost frekwencji. Razem - siła nas :) 188 biegaczy i kilkunasu organizatorów.

Mamy się czym chwalić, zawody są coraz lepiej organizowane i co najważniejsze jest dla kogo to robić. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z zawodów by wiedzieć, że uśmiech gościł bardzo często na twarzach startujących i organizatorów.

Szczególne podziękowania chciałbym przekazać koleżankom i kolegom z klubu Truchtacz.pl - za pomoc w organizacji zawodów, całej załodze CSiK z Justyną na czele, którzy dzielnie nas wspierają i wszystko to odbywa się w sposób naturalny i niczym nie wymuszony, Panu Stanisławowi Buszcie, który pięknie nam to wszystko prowadzi i swoją pasją zaraża wszystkich wokół. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Truchtacz Marcin